Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Biuro w Warszawie - jaka lokalizacja?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Biuro w Warszawie - jaka lokalizacja?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama
  • Kajakarz 19 paź 2012, 11:04
    Interesuje mnie zakup lokalu pod firmowe biuro w Warszawie (szukam na morizonie w tej chwili)
    - czy ktoś moze doradzić, bo nie jestem z wawki, jaka lokalizacja pod biuro byłaby najlepsza (musi być ruchliwie, czysta dzielnica, blisko komunikacja miejska, ale bez przegięcia cenowego - w samym centrum niekoniecznie.
    ?
    Cytuj
  • jyntie 19 paź 2012, 14:41
    No właśnie najlepiej by było jakbyś kupił biuro w centrum, ponieważ każdy do centrum ma blisko oraz dojazd jest dogodny.
    Cytuj
  • eleaine 19 paź 2012, 15:58     (ostatnio zmieniony przez autora 19 paź 2012, 15:58, w całości zmieniany 1 raz)
    Ale to zależy pod jaką działalność i do jakiej grupy klientów chcesz trafić - bez znajomości grupy docelowej wybieranie lokalizacji i trafianie do potencjalnych odbiorców nie ma zbyt wielkiej szansy na powodzenie.

    Cytuj
  • Kajakarz 19 paź 2012, 17:38
    Klienci raczej masowi (rodziny z dziećmi, babcie, ojcowie, młodzież też) - ale na ścisłe centrum mnie nie stać..
    Cytuj
  • zylek 7 sty 2013, 12:19
    Wolne biura są dostępne np. w Jankach, zobaczcie - Tutaj macie wolne magazyny + powierzchnie biurowe dopasowane pod klienta. Z tego co widzę, to warunki korzystania z nieruchomości są coraz bardziej przystępne, a rozsądniejszym rozwiązaniem wydaje się być lokalizacja poza stolicą.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum