Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Obsłauga klienta najważniejsza dla... klienta :)

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Obsłauga klienta najważniejsza dla... klienta :)

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama
  • mkrawczykowski 11 lis 2012, 23:38
    Witam,
    jakiś czas temu wpadły mi w ręce wyniki pewnego ciekawego badania. Zostało ono przeprowadzone przez autorki książki "Wartość emocjonalna" (ang. „Emotional Value”), Janelle Barlow i Diannę Maul. Okazało się, że w 68% przypadków rezygnacji klienta z firmy przyczyną była zła obsługa klienta! Cena była podawana jako powód rezygnacji dopiero na trzecim miejscu...
    Wniosek z tego taki, że powinniśmy bardziej się przykładać do tego, żeby klient był zadowolony z naszej firmy nie w kwestii cenowej, ale głównie musi mu się dobrze z nami współpracować. Dzięki temu unikniemy większości "odchodzących" klientów.
    Więcej w moim wpisie:
    Cytuj
  • najdenow 12 lis 2012, 9:11
    To tylko jeden z czynników. Dla mnie ważniejsza jest oferta oraz przede wszystkim cena. Nie kupię czegoś co jest słabej jakości tylko dlatego, że obsługa jest bardzo miła.

    Cytuj
  • zylek 22 lis 2012, 13:09
    Cena jest najważniejsza tylko przy wybranych produktach, bo na pewno nie produktach wszystkich.
    Generalnie kluczowa wydaje się być jakość produktów. Produkt musi mieć dobrą promocję. Akurat serwis internetowy mojej firmy promuje agencja Funkymedia i wiem ile można wyciągnąć z pozycjonowania i działań w serwisach społecznościowych, zakładając, że są przeprowadzone dobrze. U nas po prostu dobrze na tym interesie wychodzimy.
    Cytuj
  • VictoriaB 22 lis 2012, 15:11     (ostatnio zmieniony przez autora 22 lis 2012, 15:11, w całości zmieniany 1 raz)
    A ja jestem przykładem na to, że zła obsługa klienta potrafi naprawdę zniechęcić ludzi do kupowania w danym sklepie, wolę przejść się kawałek dalej na zakupy, zamiast kupować u bardzo niemiłej pani uśmiech
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum