Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Bellydance czyli taniec brzucha - ktoś próbował?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Bellydance czyli taniec brzucha - ktoś próbował?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • dzikaroza 16 sie 2010, 16:02
    Czy ktoś z Was chodzi może, albo chodził na naukę tańca brzucha? Strasznie mi się to podoba i zastanawiam się czy się zapisać... Jestem bardzo ciekawa, czy trudno się nauczyć no i czy pomaga przy okazji kształtować mięśnie brzucha?
    Cytuj
  • anatolija 16 sie 2010, 16:56
    ja się na tym najlepiej nie znam, ale chyba najłatwiej jak poszukasz, czy w ogóle ktoś w Twojej okolicy tego uczy, bo nie wiem, czy to jest takie popularne...
    Cytuj
  • dzikaroza 16 sie 2010, 17:12
    Zainspirowała mnie ulotka ze szkoły tańca, więc z tym raczej nie będzie problemu przymrużenie oka Poza tym ostatnio to chyba zdobywa popularność, bo jak przeglądałam szkoły tańca to często jest do wyboru bellydance. Piszą same pozytywne rzeczy na ten temat, ale wiadomo, jak to jest z reklamami... Natomiast jestem ciekawa, czy ktoś już sam na własnej skórze (a raczej brzuchu przymrużenie oka Próbował?
    Cytuj
  • animatorka 16 sie 2010, 17:47
    Ja chodziłam trochę na takie zajęcia, bo mnie koleżanka namówiła (samej głupio było chodzić... ) Ogólnie było ok, ale taniec chyba w ogóle nie za bardzo jest dla mnie dlatego szybko zrezygnowałam... Jak lubisz tego typu muzykę i wygibasy to powinno Ci się spodobać. Z tego co po instrutorce widziałam to miała niezły brzuch. Choć raczej do "patyków" nie należała przymrużenie oka
    Cytuj
  • dlamiano 16 sie 2010, 21:41
    Moja dziewczyna na to chodzi i bardzo mi się to podoba. Zwłaszcza, jak mi w domu pokazuje czego się nauczyła... przymrużenie oka
    Myślę, że możesz śmiało się zapisywać, Twój facet będzie szczęśliwy, a jak go jeszcze nie masz to na pewno długo to nie potrwa przymrużenie oka
    Cytuj
  • stazja 16 sie 2010, 22:10
    Ja muszę przyznać, że to świetny sposób na przyjemne ćwiczenie mięśni brzucha. zapisałam się na zajęcia bellydance po porodzie, namówiła mnie koleżanka. I muszę przyznać, że dały świetne efekty...
    A mąż też jest bardzo zadowolony przymrużenie oka Polecam!
    Cytuj
  • mariken 17 sie 2010, 1:02
    Ja próbowałam też chodzić, ale że mój brzuch mocno odstawał od innych to mi było głupio i po kilku zajęciach zrezygnowałam... Strasznie mi się to podobało, więc znalazłam na dvd kursy z instruktorką i teraz ćwiczę w domu przymrużenie oka
    Może jak już będzie super to znów się zapiszę na kurs, żeby szpanować brzuchem i umiejętnościami język
    Cytuj
  • dzikaroza 17 sie 2010, 8:37
    mariken napisał:Ja próbowałam też chodzić, ale że mój brzuch mocno odstawał od innych to mi było głupio i po kilku zajęciach zrezygnowałam... Strasznie mi się to podobało, więc znalazłam na dvd kursy z instruktorką i teraz ćwiczę w domu przymrużenie oka
    Może jak już będzie super to znów się zapiszę na kurs, żeby szpanować brzuchem i umiejętnościami język
    też to jest jakiś sposób przymrużenie oka
    Ja muszę się zapisać na zajęcia, bo tylko to może mnie zmotywować. Straszny ze mnie leń, więc wiem, że jak będę miała się zabrać za ćwiczenia sama to nic z tego nie wyjdzie...
    Cytuj
  • samsara 17 sie 2010, 10:21
    mariken napisał:Ja próbowałam też chodzić, ale że mój brzuch mocno odstawał od innych to mi było głupio i po kilku zajęciach zrezygnowałam... Strasznie mi się to podobało, więc znalazłam na dvd kursy z instruktorką i teraz ćwiczę w domu przymrużenie oka
    Może jak już będzie super to znów się zapiszę na kurs, żeby szpanować brzuchem i umiejętnościami język
    Szkoda, że zrezygnowałaś z zajęć... Ja chodzę i mamy świetną atmosferę uśmiech
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Następna: ASG