Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Bieganie czy bieżnia - co uważacie za lepsze

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Bieganie czy bieżnia - co uważacie za lepsze

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 28 maj 2013, 13:41     (ostatnio zmieniony przez autora 28 maj 2013, 13:42, w całości zmieniany 1 raz)
    Co uważacie za lepsze?
    Bieganie czy bieżnia? Ja kupiłem ostatnio bieżnie treningową bardzo tanio w sumie i zacząłem na niej biegać.

    Według mnie bieżnia jest dużo wygodniejsza od zwykłego biegania czyż nie?
    Cytuj
  • pistacja 3 cze 2013, 10:50
    Bieżnia jest wygodniejsza o tyle, że możemy z niej korzystać w domowym zaciszu i bez względu na pogodę, ale i zwykłe bieganie ma swoje plusy, np. takie, że podczas joggingu nie musimy patrzeć się w ścianę tylko na to, co nas otacza.
    Cytuj
  • faworytowy 4 cze 2013, 9:23
    Każdy ruch jest dobry i podczas joggingu i na bieżni. W tej chwili mamy taką pogodę,a nie inną (zależy w jakich regionach) i jeśli nie pada zawsze dobrze pobiegać na świeżym powietrzu. Bieżnię zostawiamy na pochmurne deszczowe dni,chociaż i w czasie deszczu wskazane jest bieganie. Ale nic nie stoi na przeszkodzie korzystać i z jednego i drugiego. Ja akurat mam w mieszkaniu treningowy rower i na nim śmigam codziennie. Jogging zostawiam na soboty i czasami niedziele. Kondycja wtedy jest dużo lepsza. przymrużenie oka
    Cytuj
  • hasanna 6 cze 2013, 11:18
    niestety bieżnia bardzo hałasuje i jeśli nie masz domu to mieszkając w blokach możesz przysporzyć sobie sporych kłopotów z sąsiadami
    Cytuj
  • shekira 8 lis 2013, 23:13     (ostatnio zmieniony przez autora 11 lis 2013, 19:42, w całości zmieniany 1 raz)
    Dla mnie to i to jest dobre. Biegam na świeżym powietrzu wtedy kiedy pogoda na to pozwala. Teraz jesień, przyszły deszcze, wiatry to przesiadłam się na bieżnię i kolejne miesiące spędzę na niej. Zależy też jaką masz masz bieżnię. Sama kupiłam sobie lepszy sprzęt - [url=http://sportbody.pl/bieznia-elektryczna-hs-06860_p196]taką bieżnię[/url] jak jest na mojej siłowni, i wiem, że ćwiczę na solidnym sprzęcie, który polecił mi trener z siłowni. Dobrze się na niej ćwiczy, jedyna wada to cena, ale ja kupiłam ją "na pół" z moim narzeczonym i razem sobie ćwiczymy na niej.
    Cytuj
  • zylek 30 lis 2021, 10:38
    Ja wolę bieżnię z kilku względów, ale m.in. dlatego, że odpalam sobie TV i biegam. Na powietrzu się nudzę, serio. Nie mam motywacji. Poza tym - kwestia pogody. W domu mam zawsze warunki do biegania. Natomiast, jeśli chodzi o konkretne sprzęty, to polecam bieżnie Hop-sport. Jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości, to jest naprawdę w porządku - póki co niezawodna.
    Cytuj
  • miloszdzban 8 gru 2022, 10:45
    Jedno i drugie super, ważne że się ruszasz. Tylko że z bieganiem to jest na dwa razy bo nie znam bardziej kontuzyjnego treningu łatwo sobie zrobić krzywde , siadają kolana, zerwane ścięgna, stopy mają zlą amortyzacje i tak dalej. Ja osobiście przez to przechodziłem wiec polecam coś takiego jak trening motoryczny żeby udoskonalić technike i zapobiec kontuzjom. A też można szybkość i siłe poprawić takim treningiem. Poszukajcie sobie w okolicy trenerów czy takich macie ja z Warszawy to byłem w enel sport u Remigiusza Rzepki więc polecam warszawiakom tego pana.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Spływy Drwęcą