Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Tani hotel w Warszawie

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Tani hotel w Warszawie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • szarlottka 4 paź 2013, 7:29
    Witam
    Za miesiąc czeka mnie wyjazd do Warszawy. Szukam taniego hotelu, najlepiej na Mokotowie. Zależy mi na tym aby był blisko centrum, miał ładny pokój, niewysoką cenę i restaurację z dobrym jedzeniem bo nie będę miała czasu na latanie po knajpach. W stolicy będę ok 2 tygodnie.
    Cytuj
  • cookie138 15 paź 2013, 16:24
    Na starym mieście znajduje się hostel kanonia, jego ofertę można znaleźć w serwisie relaximo.pl, gdzie cena za dobę kosztuje od 100 zł. Od hostelu do Zamku Królewskiego i Pałacu Ślubów jest około 200m, a od Rynku Starego Miasta zaledwie 50m, w okolicy jet też kilka fajnych restauracji.
    Cytuj
  • zupcosinn 16 paź 2013, 10:31
    Tanim i sprawdzonym przeze mnie wielokrotnie hotelem jest Atos. Na miejscu jest restauracja także posiłki pod nosem. Cena za pokój ze śniadaniem to 150 złotych – niewiele jak na stolicę. Do centrum dostaniesz się autobusem (ok 15min.) pod hotelem parking więc można bezpiecznie zostawić samochód. Bardzo fajne recepcjonistki – widać że nie pracują za karę uśmiech
    Cytuj
  • zylek 13 gru 2013, 13:30
    Raczej radzę szukać miejsca noclegowego pod miastem - w Morach jest hotel Rest. Za pokój z wyżywieniem, z dostępem do centrum odnowy, zapłacicie mniej niż za przeciętny hotel bezpośrednio w stolicy, a mimo wszystko będziecie się znajdowali dosyć blisko centrum. W Wawie jestem co 2 tygodnie, zawsze nocuję w rest hotelu.
    Cytuj
  • mis-kos 22 gru 2013, 21:53
    Przedmówca ma rację. Nie ma sensu wydawać pieniędzy na hotel w Warszawie, skoro można w 10 minut dojechać do dużo tańszego hotelu na przedmieściach. We wspomnianym Rest Hotelu nocowałem wielokrotnie, były to zarówno krótkie wizyty jak i kilkudniowy pobyt. Zarówno obsługa, jak i samo miejsce zrobiło na mnie dobre wrażenie, fajne warunki w atrakcyjnej cenie.
    Cytuj
  • patrycjapitz 26 sty 2014, 20:22     (ostatnio zmieniony przez autora 28 sty 2014, 18:43, w całości zmieniany 1 raz)
    Od siebie mogę polecić apartamenty na Nowym Świecie, tutaj link http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/warszawa do strony gdzie można zobaczyć oferte i zdjecia. Dla mnie miejsce na 5 - obsługa, cena, standard na dobrym poziomie.
    Cytuj
  • plny 27 sty 2014, 11:32
    Na Mokotowie polecam hotel Aramis. Bardzo dobry i komfortowy hotel. Dostęp do internetu oraz bardzo ładne i stylowo urządzone pokoje. Polecam.
    Cytuj
  • Filipek11 2 paź 2014, 11:15
    Rest Hotel w Morach ul. Poznańska jest bardzo ładny i nie taki drogi biorąc pod uwagę to, że w cenie jest SPA i centrum rozrywki. Wyjeżdżając z Warszawy po prawej stronie, niby tylko dwie gwiazdki ale wystarczy zobaczyć zdjęcia i widać, że spokojnie zasługuje na 3 gwiazdki uśmiech

    [img][/img]
    [img][/img]
    [img][/img]
    Cytuj
  • sloneczko9 15 paź 2014, 12:25
    Zerknijcie sobie na listę hoteli grupy Accor:
    http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/warszawa/hotel-warszawa.htm - posiadają swoje obiekty w różnych miejscach Warszawy. Najwięcej jest oczywiście w samym centrum. Razem z mężem jak wybieramy się do stolicy najczęściej rezerwujemy sobie pokoje w hotelu Ibis albo Mercure ( ten drugi jest troszkę droższy).
    jesteśmy zadowoleni .Standard bardzo dobry, zresztą przynależność do tej grupy do czegoś zobowiązuje.
    Cenowo na bardzo dobrym poziomie.Za niecałe 130 zł można zarezerwować sobie bardzo miłą dwójkę.
    Cytuj
  • temo 29 mar 2024, 14:02
    Ja śpię zawsze http://www.book-poster.pl/hotele-z-wieloma-udogodnieniami-3/ polecam.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Fajne restauracje