Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Alior Sync - co sądzicie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Alior Sync - co sądzicie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ImprovedFinance 26 lip 2012, 15:13
    Co sądzicie o koncie Alior Sync? według mnie wprowadzili wiele fajnych pomysłów- cash back 5%, 10 darmowych przelewów natychmiastowych,założenie konta całkowicie przez internet. Założyłem 3 dni temu i jak na razie jestem zadowolony.

    Cytuj
  • camper01 21 sie 2012, 8:31
    Ale system informatyczny jest tak dziurawy, że żaden informatyk nie ma tam konta bo informatyk to od razu widzi co jest cięte przymrużenie oka Można aplikacje zawiesić na 1000 różnych sposobów, czasem dziwne dane wyciągnąć...
    Cytuj
  • ImprovedFinance 25 sie 2012, 9:53
    No tak to prawda, że ich system pozostawia wiele do życzenia. Mimo to wprowadzili fajne innowacje na polskim rynku bankowym- płatności przez Facebooka, świnkę skarbonkę, menadżera finansów(aplikacja chyba kontomierza).
    Cytuj
  • szalonaJadzia 28 sie 2012, 11:58
    Nie jestem do tego przekonany. Sama aplikacja jest moim zdaniem gorsza od ten bzwbk. Samo tworzenie aplikacji mobilnych pod warunki bankowe powinno być wzorowe, a ta tu aplikacja jest z błędami. Często się wiesza na moim tablecie.
    Cytuj
  • tadeusz85 10 wrz 2012, 9:28
    Ja pod tym względem jestem ciężki do przekonania, może dlatego, że nie lubię i nie przepadam za bankami, jedyne co lubię to porównywać ubezpieczenia, bo wiem, że można dużo zaoszczędzić np na stronce porównywarka ubezpieczeń
    Cytuj
  • ImprovedFinance 22 gru 2012, 15:51
    Ja polecam zdecydowanie Alior Sync.
    Zawsze płaciłem za konto w innych bankach, a teraz nie płacę mało tego dostałem już 2 przelewy za zwrot zakupów w internecie 42 i 86,20 złotych.

    Wy też dostajecie takie przelewy w swoich bankach?
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum