Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Przygotowanie wniosku o dotacje unijne

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Przygotowanie wniosku o dotacje unijne

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Antoni1 23 maj 2012, 11:55
    Hej! Chciałbym starać się o dofinansowanie w ramach działania 8.2 PO IG. Do kogo moge się zwrócić z prośbą o pomoc w przygotowaniu takiego wniosku ? Jestem małym przedsiębiorcą i takie dofinansowanie bardzo by mi się przydało. Czy mogę komuś zlecić przygotowanie takiego wniosku?
    Cytuj
  • michalrecd 23 maj 2012, 12:30
    Sa firmy ktore zajmuja sie tworzeniem takiego wniosku, ale z tego co ja wiem bardzo duzo z nich BAAARDZO wysoko sobie ceni swoje uslugi, a to tez nie sztuka zaplacic niewiadomo ile komus jak inna firma moze zrobic to samo ( a moze nawet lepiej) i to za mniejsze pieniadze. Tak wiec na to radze Tobie przede wszystkim uwazac. Szukaj sprawdzownych firm a nie drogich.
    Cytuj
  • dexter01 24 maj 2012, 10:05     (ostatnio zmieniony przez autora 18 lis 2012, 9:54, w całości zmieniany 1 raz)
    Wiele studentów potrafi robić to lepiej niż profesjonalne firmy!
    Cytuj
  • Antoni1 24 maj 2012, 13:02
    no tak, ale nie znam żadnego studenta który by się na tym znał, poza tym boje się, że ktoś może mnie oszukać. Co do tych firm, może znacie jakieś sprawdzone mające w miarę przyzwoity cennik?
    Cytuj
  • Melvena 5 cze 2012, 12:29
    Hm, 500 zł to chyba rozsądna cena za taki wniosek, ale czy ma znaczenie, czy np. przekaże się wniosek z większością informacji, a firma będzie musiała go lekko podrasować, poprawić, czy też przekaże się suche dane i firma będzie musiała zrobić z tego wniosek? Bo wkład w pisanie takich wniosków jest mocno zróżnicowany, tak myślę...
    Cytuj
  • paramumik 11 cze 2012, 16:19
    Najlepiej poszukaj wśród znajomych. Oczywiście możesz zlecić to jakiejś większej firmie, ale im wyższa i bardziej znana marka i jej wartość tym więcej pieniędzy zapłacisz za ich usługę.
    Cytuj