Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Drukarki fiskalne - wymóg czy fanaberia?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Drukarki fiskalne - wymóg czy fanaberia?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama
  • Jana1 19 lut 2013, 14:54
    Zastanawiam się, czy drukarki fiskalne rzeczywiście są potrzebne w każdej firmie, czy to tylko kolejny koszt, który jest potrzebny tylko w niektórych firmach? Ktoś się w tym orientuje?
    Cytuj
  • sylwia4012 26 kwi 2014, 18:35
    Możesz poczytać na INFOR czy musisz mieć kasę czy nie.
    Cytuj
  • zuziagola 26 kwi 2014, 18:56
    ja w kasjer24 kupiłam cały zestaw do firmy, wyszło taniej po prostu. Co do oprogramowania to mają odpowiednie dla rożnych branży, każdy znajdzie dla siebie. Poza tym można liczyć na doradztwo, fachowe i bez ściemy, obsługę i serwis w razie jakby co...
    Cytuj
  • 30 maj 2014, 11:38
    Tu jest całkiem fajnie opisane, kto musi mieć kasę, a kto nie:
    http://buchcom.pl/poradnik/urzadzenia-fiskalne/dla-kogo-kasy-fiskalne/542-zwolnienia-z-kas-fiskalnych-w-2014-r.html
    Cytuj
  • Ecia 30 maj 2014, 12:56
    Ale jest róznica miedzy kasą fiskalną, a drukarką fiskalną.
    Kasa może działać osobno, do drukarki potrzebujesz odpowiedni program.
    Wg mnie plusem drukarki będzie to, że dane zapisane są bezpośrednio w programie i w nim automatu można wystawić np fakturę do paragonu, ja akurat na takim pracuję
    Cytuj
  • 10 cze 2014, 13:49
    Ecia napisał:Ale jest róznica miedzy kasą fiskalną, a drukarką fiskalną.
    Kasa może działać osobno, do drukarki potrzebujesz odpowiedni program.
    Wg mnie plusem drukarki będzie to, że dane zapisane są bezpośrednio w programie i w nim automatu można wystawić np fakturę do paragonu, ja akurat na takim pracuję
    Zgadzam się. W firmie, w której pracowałam, również była drukarka fiskalna i z poziomu komputera wszystko łatwiej się obsługiwało. Ale z tego, co się orientuję, drukarki są sporo droższe od kas. Dlatego większość przedsiębiorców jednak decyduje się na kasy - szczególnie Ci, którzy rzadko tych kas używają, a muszą je mieć np. ze względu na przekroczenie limitu.
    Cytuj
  • Ecia 30 cze 2014, 10:12
    Kasę dostaniesz już za 500 zł. Na drukarkę musisz już liczyć około 2000.
    Jeżeli jednak mamy już jakiś program, warto sprawdzić czy współpracują.
    Kasy czasem też mają taką możliwość.
    Ale np jezeli chcemy wystawić fakturę do paragonu, to często już zaczynają się schody
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum