Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jak zacząć z firmą transportową?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak zacząć z firmą transportową?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama
  • Buglasz 12 gru 2015, 22:31
    Moi drodzy, możecie podpowiedzieć, jak zacząć prowadzenie firmy transportowej? Nie chodzi mi o kwestie formalne, a o pozyskiwanie klientów, rozwój firmy. Czy mam szansę na sukces, jeżeli nie mam kontaktów w branży?
    Cytuj
  • kifonda 13 gru 2015, 9:58     (ostatnio zmieniony przez autora 16 gru 2015, 1:21, w całości zmieniany 2 razy)
    Najlepiej z polecenia, ale wiadomo, że w ten sposób klientów nie będziesz mieć na lata. Postaw też na reklamę, np. tu http://krajowytransport.pl/ Takie miejsca są bardzo wartościowe i nie można ich przegapić! Powolutku, drobnymi kroczkami uda się zdobyć stałą klientelę.
    Cytuj
  • zott 13 gru 2015, 15:39
    Najlepiej z polecenia, jak juz ktoś wyżej napisał uśmiech Sam w taki sposób nawiązałem współpracę i udało mi się stworzyć stały kontrakt między naszymi firmami uśmiech
    Cytuj
  • martinus22 29 gru 2015, 21:42
    Przelicz sobie najpierw ile pieniędzy możesz zainwestować i jak często chcesz korzystać.
    Tylko tak jak piszę - podstawą jest budżet.
    Cytuj
  • paulinkaaa2 30 gru 2015, 7:51
    A jak zabezpieczać towar przed wysłaniem? Zobacz czy takie taśmy wystarczą?
    Cytuj
  • Marika11 26 kwi 2022, 21:49
    Mając firmę transportową warto zainwestować w system Flotman, który wraz z narzędziami takimi jak GPS, sonda paliw itp. można na bieżąco obserwować auta w terenie mieć pieczę nad ich trasą, zużyciem paliwa jak i uniemożliwić ewentualną kradzież auta poprzez odcięcie zapłonu. Takie narzędzia usprawniają pracę i przyczyniają się do oszczędności i bezpiecznego stylu jazdy.
    Cytuj
  • markzzT 26 lut 2024, 10:43
    Zerknijcie na ofertę https://www.adamus.net.pl/. Jest kompleksowa i właśnie dopasowana do potrzeb różnych firm. Muszę przyznać, że praca z doświadczonym księgowym znacząco ułatwia prowadzenie firmy
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum