Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Konferencja w Bieszczadach

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Konferencja w Bieszczadach

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama
  • zylek 30 paź 2013, 10:36
    Interesują mnie opinie na temat tego miejsca - http://www.zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.php
    Kto z Was prowadził tam konferencje? Napiszcie coś na temat jakości oraz standard - czy faktycznie wszystko jest tam, aż tak dopracowane?
    Cytuj
  • Glinka 31 paź 2013, 10:05
    Czy dopracowane... Za idealne miejsce płacisz kilkadziesiąt tysięcy, wiadomo że pensjonat nie powstał wczoraj.
    Ale pod względem zaangażowania pracowników, standardu przygotowania sali konferencyjnej, miejsc noclegowych itp. naprawdę nie ma się czego czepiać.
    Jedzenie również mają dobre. Po konferencji organizowaliśmy integrację. Działo się ;-)
    Cytuj
  • zylek 31 paź 2013, 10:33
    Napiszesz coś więcej na temat samej sali konferencyjnej? W ofercie piszą, że jest za darmo.
    Teraz pytanie - z czego to wynika? Piszesz, że sala konferencyjna dobrze przygotowana, ale jak wygląda standard?
    Czy to całe wyposażenie jest sensowne? Nie chcę po prostu być bezsensownie krytykowany przez pracowników za zbędne oszczędności.
    Cytuj
  • Glinka 3 lis 2013, 15:49
    Nagłośnienie ok, rzutnik, transmisja - nic złego się nie działo. Miejsca siedzące ok, przestrzeń również.
    Nie jest to sala konferencyjna, która powstała kilka miesięcy temu, ale nie widzę problemów w organizowaniu tam konferencji.
    Cytuj
  • zylek 4 lis 2013, 10:34
    Zadowalająca odpowiedź. Przyznam, że nie stoimy najlepiej finansowo, a opcja zorganizowania konferencji na sali za friko dużo da.
    Ta konferencja musiała się odbyć, sądzę że wszystko będzie tam ok. Czy jeszcze ktoś z was ma doświadczenia z tym miejscem?
    Cytuj
  • manot 5 lis 2013, 10:20
    Moja firma była tam był roku temu na konferencji + jeden nocleg na integrację - wszystko zrealizowane na najwyższym poziomie, ale przyznaję, że nieruchomość nie jest nowa. Mimo wszystko jednak całość jest optymalnie zadbana, niczego nie brakuje, całość dobrze zorganizowana. Wiem, że szef planuje na początku 2014 roku organizować tam kolejne spotkanie biznesowe, a co z tego wyjdzie, to dopiero czas pokaże.
    Cytuj
  • zylek 5 lis 2013, 10:35
    Spróbujemy właśnie tam - znalazłem sporo informacji w sieci, w zasadzie nie ma się czego czepiać. Dużo firm organizowało tam takie spotkania - zobaczymy jak to pójdzie u nas. Kilka osób będzie znanymi postaciami w branży, dlatego szczególnie zależy mi na tym, aby wszystko było zorganizowane pod każdym względem perfekcyjnie ;-)
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum