Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Regulamin pracy w firmie

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Regulamin pracy w firmie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama
  • Kajakarz 3 paź 2013, 9:28
    Mam takie pytanie, czy tworząc regulamin pracy w firmie, mogę się spokojnie wzorować na artykule z ...
    Chodzi mi o to, że przeczytałem i całość wygląda bardzo fajnie, ale wiadomo jak to w Polsce - wszystko się zmienia jak w kalejdoskopie, więc chciałbym wiedzieć czy na pewno spokojnie wg tego artu moge pisać?
    Cytuj
  • Calineczka23 29 paź 2013, 18:52
    Prawdę mówiąc to ja bym nie ryzykowała aż tak. uśmiech Owszem, można się wzorować, jednak warto poprosić o pomoc kogoś kto się na tym zna. Moi rodzice np. mieli "mały problem" właśnie z treścią regulaminu pracy i teraz już korzystają z usług Kancelarii [url=http://]Kiwała&Wspólnicy [/url]cały czas. Nawet okazało się, że musieli zmieniać treść regulaminu wynagrodzenia, gdyż poprzedni miał dużo niedociągnięć.
    Cytuj
  • Kasandra2013 30 paź 2013, 11:25
    Bardzo przydatna rzecz ten regulamin
    Cytuj
  • kerkos 4 lis 2013, 17:37
    Regulamin tak jak kazdy utwór może być chroniony prawami autorskimi, więc wzorowanie się może być kiepskim pomysłem. Radzę raczej poważne podejście - możesz wykorzystać pewne informacje, ale generalnie cały ten regulamin powinien być w pełni twojego autorstwa. Tym bardziej, że przecież w Twojej firmie mogą obowiązywać całkowicie inne zasady, prawda?
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum