Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Reklama na stronie. Tak czy nie, gdzie i za ile?

Aby dodać lub edytować usługę, musisz być zalogowany. Jeśli jeszcze nie masz konta, zarejestruj się teraz!
FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Reklama na stronie. Tak czy nie, gdzie i za ile?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama
  • Antoni1 28 maj 2012, 8:47
    Mam dobrze funkcjonującą firmę, ale chcę jednak zainwestować więcej w jakąś dobrą formę promocji. Zainterosowało mnie opcja reklamy wyświetlanej na stronach głównych różnych portali. Co o tym sądzicie, czy to skuteczne, a może lepiej pomyśleć o czymś innym?
    Cytuj
  • marek100 28 maj 2012, 8:57
    a znasz kogoś kto paczy na te reklamy a tym bardziej klika??
    Cytuj
  • R_Kaminski 28 maj 2012, 9:35
    Zgodzę się z kolegą, na takie reklamy nikt nie zwraca już uwagi. Jeśli na jakimś forum chcesz się reklamować, to raczej w formie artykułu sponsorowanego. Taki artykuł może być również zamieszczony w lokalnej prasie. Jeśli napiszesz czym dokładnie się zajmujesz, to rady, które otrzymasz będą o wiele lepsze, gdyż każda branża ma własną specyfikę.

    W między czasie mógłbyś zobaczyć czy digital signage to coś, co pozwoli trafić do potencjalnych klientów. Jest to zdecydowanie bardziej nowatorskie, niż banery w internecie oraz o wiele skuteczniejsze.

    A czy masz dobre pozycjonowanie strony? Jest to podstawa do bycia zauważonym w sieci. Jeśli koniecznie chcesz zainwestować w promocję w internecie, to może wynik sponsorowany w Google pomoże zdobyć nowych klientów.
    Cytuj
  • mkrawczykowski 9 cze 2012, 21:48
    Dorzucę się do tematu. Z reklamami graficznymi jest taki problem, że internauci nauczyli się ich nie widzieć. Nazywa się to banner blindness, to masz o tym mój artykuł: banner blindness. Ja bym się rozejrzał za czymś innym (no chyba, że będą Cie rozliczali za kliknięcia a nie odsłony).
    Cytuj
  • fisto 12 kwi 2024, 13:02
    Zobacz sobie https://www.paczkonado.pl/jak-wyglada-praca-w-agencji-pr/ jestem zadowolony.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum
Następna: Bazy danych