Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Własny pomysł na biznes - sprawdzony

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Własny pomysł na biznes - sprawdzony

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama
  • firmakoga 4 maj 2014, 16:18
    Witam , jest pomysł na biznes, koncepcję już sprawdziłem na własnym terenie i teraz mogę napisać, iż ukończyliśmy go z sukcesem. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to mogę przedstawić produkt oraz opis, a oto parę informacji jak nam to wyszło finansowo i czasowo.

    W skrócie:

    - biznes związany z branżą internetowo - reklamową ( trawiąca do dość specyficznego i bogatego odbiorcę, brak problemu z kasą), trochę szczegółów:

    - biznes terytorialny (my realizowaliśmy go na terenie powiatu o liczbie mieszkańców 90 000
    - termin realizacji 8 miesięcy (4 - 5 miesiące pracy nad produktem – już jest na gotowo i można z dnia na dzień instalować się w innych regionach Polski, 2 miesiące uzupełnianie bazy, 1 miesiąc skończenie prac i pozyskanie środków pieniężnych)
    - koszty całkowite inwestycji nie przekroczy 3 500 zł
    - przychód roczny netto 40 000 – 50 000 zł (zależy od zaangażowania) , mi wyszło 58 000 zł
    - można traktować jako dodatkowe źródło dochodu gdyż nie wymaga za dużo poświęconego czasu.

    Jeżeli ktoś jest zainteresowany z ruszeniem projektu na własnym terenie to zachęcam do kontaktu , wszystko wytłumaczę.

    Pozdrawiam
    Cytuj
  • 7 maj 2014, 14:56
    Może jakieś szczegóły?
    Cytuj
  • tomasz_ 31 maj 2014, 10:27
    Znając życie - jak zapłacisz to będą szczegóły... Interesujące, ale jakoś ciężko uwierzyć.
    Cytuj
  • DrukarniaVerso 4 cze 2014, 14:04
    Jaaasneee , gdym ja mial dochodowy biznes to bym sie nie dzielil wiedza o nim z nikim chyba ze potrzebowalbym jeleni ktorzy by na mnie placili to wtedy bym sie oglaszal
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum
Poprzednia: Okowy alkoholizmu
Następna: Praca z lupą