Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Załóż, prowadż firmę bez kosztów.

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Załóż, prowadż firmę bez kosztów.

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama
  • janubers 14 sty 2013, 17:24

    Wiele osób zastanawia się jak zmniejszyć koszty utrzymania firmy oraz czy sobie z nimi poradzi. Jest to spore obciążenie które nie jednokrotnie decyduje czy firma przetrwa. Obecne prawo pozwala już legalnie założyć firmę w innym kraju a prowadzić ją tu, obniżając przy tym koszty o nawet 90%. Każdy myśli o rajach podatkowych, lecz ta możliwość istnieje już w ramach UE. Wszystko legalnie zgodne z prawem Polskim. Nie tracimy również prawa do emerytury. W tym przypadku wiadomo że będzie ona wyższa. Wszystko można załatwić po Polsku, nie wyjeżdżając z kraju.
    Cytuj
  • imoterp 16 sty 2013, 11:33
    A to ciekawe. Czyli rozumiem, że musimy zarejestrować firmę w innym kraju np. Anglia ? Mam tylko pytanie czy będziemy płacić podatki i tu i tu czy tylko w Anglii ?


    Cytuj
  • feed 21 paź 2013, 15:38
    Jakoś nie jestem przekonana do zakładania firmy za granicą. Nasz rząd z pewnością niedługo coś wymyśli by nie można było korzystać z tej możliwości. Ja zakładałam firmę przez stronę wszystko załatwiono za mnie. Pozostało mi pogodzić z wysokością podatków i dalsza pracauśmiech
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum