FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

CRM dla firm

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • fleszyn 20 sie 2013, 18:00
    Zastanawiam się nad wykupieniem takiego CRM dla firm. Stosujecie tego typu rozwiązania. Jak się u was sprawują. Powiem jeszcze, że prowadzę sklep internetowy.
    Cytuj
  • 11 wrz 2013, 18:59     (ostatnio zmieniony przez autora 20 wrz 2013, 13:59, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja akurat nigdy nie miałam do czynienia z tym konkretnym CRMem, ale zastosowanie takiego systemu skutecznie ułatwia i przyspiesza pracę, więc warto w niego zainwestować.
    Cytuj
  • Gandalf_Czerwo 23 wrz 2013, 22:10
    Narzędzie jakich wiele. Najlepszy CRM na rynku to Salesforce.com
    Cytuj
  • waloria 26 wrz 2013, 11:32
    Gandalf_Czerwo napisał:Narzędzie jakich wiele. Najlepszy CRM na rynku to Salesforce.com
    też trochę dobrego słyszałem o nim uśmiech

    Cytuj
  • 3 lis 2013, 14:14
    Gandalf_Czerwo napisał:Narzędzie jakich wiele. Najlepszy CRM na rynku to Salesforce.com
    Jestem bardzo zainteresowany informacjami na temat tego system CRM.
    Jestem programistą Oracle - tworze własne [url=http://www.bazydanych.net.pl/index.php?page=technologia-apex]aplikacje w APEX [/url]. Z tego co się zorientowałem Salesforce jest stworzone właśnie w oparciu o technologię APEX. Jeżeli ktoś ma doświadczenie, zarówno jako użytkownik, jak i jako wdrożeniowiec/developer Salesforce.com to prosiłbym o kilka słów jak to wszystko działa.
    Chciałbym porównać informacje z ich strony z Waszym doświadczeniem
    Cytuj
  • zylek 18 lis 2022, 7:21
    Bez obaw pracujcie na Berberis. Szybko powinniście zauważyć sporą zmianę. Docelowo osiągniecie lepsze wyniki i to, na czym wam zależy, ale nie spodziewajcie się, że to nagle spadnie z nieba. Na wszystko trzeba poczekać, ale też da się zrobić.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum