Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Sylwester last minute

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Sylwester last minute

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • bajaderka 13 gru 2010, 15:52
    Hej!
    Szukam jakiejś fajnej opcji sylwestrowej dla siebie i znajomych, najchętniej wynajęlibyśmy domek gdzieś w górach. Niestety,w miejscach jakie znamy nie ma już nic wolnego za rozsądną cenę... Może ktoś słyszał o jakiejś fajnej opcji?
    Dajcie znać, proszę...
    Cytuj
  • aleksander_wielki 13 gru 2010, 19:47
    Może być ciężko, szczerze mówiąc. Myśmy ze znajomymi rezerwowali domek na sylwestrowy wyjazd w Czechach jakieś dobre kilka miesięcy temu. Teraz to nie wiem, czy znajdziesz coś wolnego, zwłaszcza w rozsądnej cenie...
    A dałaś już zlecenie na favore? Może ktoś się odezwie?
    Cytuj
  • zsp 23 gru 2010, 15:22
    Teraz to już trochę późno, ale pochwal się, jeśli uda się coś znaleźć.
    Cytuj
  • pendolino 30 gru 2010, 10:03
    Ja też się spóźniłem w tym roku. Jak sądzicie, tak na przyszłość, kiedy trzeba zacząć myśleć o takiej imprezie?
    Cytuj
  • caipirinha 30 gru 2010, 11:52
    Myśmy tego ostatniego sylwestra rezerwowali już w majuuśmiech Ale wiadomo było, że będzie ciężko z miejscami, bo fajne miejsce w górach.
    Cytuj
  • hekate 14 lis 2011, 11:39
    W sumie teraz do Sylwestra trochę czasu jeszcze zostało, no ale już warto się nad tym zastanawiać. Zawsze można spróbować swoich sił w tym konkursie Do wygrania jest m.in. 100 tysięcy złotych na zorganizowanie imprezy sylwestrowej. Dzięki temu ten wieczór mógłby być naprawdę niezapomniany uśmiech
    Cytuj
  • Moloo 11 gru 2013, 21:25
    No na ostatnią chwilę trudno cokolwiek znaleźć. Ale tutaj sobie poszukaj jakiegoś hotelu http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/karpacz/hotel-karpacz.htm . Dużo sylwestrowych imprez jest własnie tam organizowanych. Jak się postarasz na pewno coś znajdziesz.
    Cytuj
  • emgielka 12 gru 2013, 9:30
    ja z kolei wybieram się na All Inclusive sylwester w rejon naszych pięknych tatr uśmiech
    Cytuj
  • Durolas 12 gru 2013, 12:07     (ostatnio zmieniony przez autora 13 gru 2013, 9:54, w całości zmieniany 4 razy)
    zazdroszczę... ja zostaję w domu smutny

    --
    [url=http://www.nietylkomoment.pl/pl/przyczyny-i-powody-przedwczesnego-wytrysku-32.html]Powody i przyczyny przedwczesnego wytrysku[/url]
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum