Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

WRÓŻKA MILENA POZNAŃ

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

WRÓŻKA MILENA POZNAŃ

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Basia26 4 sie 2011, 13:35
    Mnie to zadziwia, że ludzie w to wierzą i to całkiem na poważnie. Chodzą wszyscy od gospodyń domowych po właścicieli firm.

    Przychodzi kobieta do wróżki i puka w drzwi
    Na to wróżka kto tam

    a ja myślałam, że jest pani wróżką.
    Cytuj
  • konto_usuniete_240938 5 sie 2011, 0:11     (ostatnio zmieniony przez autora 24 sty 2013, 1:55, w całości zmieniany 3 razy)
    Zapraszam
    Cytuj
  • Tris-Tris 8 sie 2011, 21:29
    Zgadzam się z Basią.
    Kto w dzisiejszych czasach ma czas na tego rodzaju dziwaczne praktyki?
    A przede wszytskim, kto w to wierzy??
    Cytuj
  • konto_usuniete_240938 8 sie 2011, 22:16     (ostatnio zmieniony przez autora 24 sty 2013, 1:56, w całości zmieniany 4 razy)
    Kazdy ma wybor i wolna wole .
    Cytuj
  • Kajakarz 28 wrz 2012, 10:06
    wróżkę widać.. nie musi capslockiem krzyczeć
    Cytuj
  • faworytowy 10 paź 2012, 16:47
    Popieram powyższe wypowiedzi. Wróżki, wróżbici, horoskopy, t o mamienie innych, robienie z mózgu wody. A przede wszystkim naciąganie naiwnych na forsę. Wmówić można każdemu wszystko, czasami to ma ręce i nogi, ale jak łatwo można kogoś zranić o tym Ci "wróżowie" nie myślą? Wystarczy poznać znaczenie kilku kart, resztę zawsze można sobie dokombinować, dośpiewać i to ma być szczyt szczęścia dla osoby,która nie dosyć, że traci sporo kasy, to jeszcze myśli że złapała Pana Boga za nogi, bo wróżka jej przepowiedziała. Oj dziewczyny dziewczyny. Przecież życie i tak każdemu napisało już dawno swój scenariusz. płacz przymrużenie oka
    Cytuj
  • karolwu 19 paź 2012, 8:06
    A jednak wiele osób nadal do wróżek chadza...Jak dla mnie to po prostu strata pieniędzy, ale ludzie mówią, że po wizycie czują się lepiej. Wróżki mają zdolności podobne do psychoterapeutów, a nie każdy ma odwagę pójść na konsultację do kogoś kto ma psycho w nazwie. Wróżki działają na podświadomość w tym tkwi źródło ich sprawności.
    Cytuj
  • hilerst 19 paź 2012, 9:18
    Ja nie rozumiem ludzi, którzy korzystają z usług takich wróżek itp. Przecież to jest logiczne, że nie można przepowiadać przyszłości. Nie wiem więc po co ludzie chodzą do takich osób. Chyba tylko dlatego, że są zdesperowani.
    Cytuj
  • Fin 28 maj 2013, 21:11
    W telewizji nie występuje?
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum