Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Masaż tajski

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Masaż tajski

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • Aga29 10 lut 2011, 12:25
    Czy ktoś próbował masażu tajskiego na krześle? Jakie są wrażenia i skuteczność? Gdzie najlepiej z niego skorzystać, we Wrocławiu?
    Cytuj
  • Miau 18 lut 2011, 22:40
    o rany na krześle? dlaczego na krześle? Tajki masują kolanami i łokciami- na krześle się nie da wielki uśmiech Miałam masaż tajski jak byłam w spa- polecam, fajne doznanie- godzinkę całe ciało
    Cytuj
  • emilin 20 maj 2011, 12:24     (ostatnio zmieniony przez autora 20 maj 2011, 12:25, w całości zmieniany 1 raz)
    Ciekawy musi być ten masaż, ja niestety nie miałam okazji jeszcze tego elementu tajskiej kultury spróbować. Może będzie okazja bliżej poznać ten aspekt związany ze zdrowiem i urodą na tych targach - [url=http://...]http://www.tajlandiaexpo.pl/[/url] Ma być właśnie tam panel poświęcony temu zagadnieniu.
    Cytuj
  • massagewarsaw 20 maj 2011, 20:42     (ostatnio zmieniony przez autora 27 cze 2011, 19:30, w całości zmieniany 2 razy)
    czesc masazu tajskiego robiona jest na siedzaco, ale mozna te same techniki wykorzystac do masazu na krzesle. Moze to byc krzeslo zwykle lub krzeslo do masazu (podobne do klekosiadu, ale ma podparcie na glowe).

    we wroclawiu byl w ubieglym roku kurs takiego masazu, prowadzony przez nauczycielke z tajlandii www.massagethai.info . Wykonuja go w 2 domach handlowych, pogoogluj.

    skutecznosc kilkunastu minut na krzesle nie da sie porownac do 1-2h na materacu, ale doswiadczonemu masazyscie wystarczy, zeby skutecznie pomoc.
    Cytuj
  • Gumilek 11 sty 2013, 23:12
    Pierwszy raz słyszę, że ten rodzaj masażu robi się na krześle! Muszę o tym więcej poczytać. Od jakiegoś czasu jestem zakochana w różnego rodzaju masażach, na szczęście mam je za darmo, bo przyjaciółka kończy właśnie kurs masażu i wszelkich praktyk wypróbowuje na mnie... nie powiem, na początku bywało różnie i boleśnie, ale teraz jest lepiej przymrużenie oka nabrała wprawy przymrużenie oka No ale masażu tajskiego nie próbowałyśmy jeszcze. Tym bardziej na krześle!
    Cytuj
  • Gumilek 11 sty 2013, 23:12
    Pierwszy raz słyszę, że ten rodzaj masażu robi się na krześle! Muszę o tym więcej poczytać. Od jakiegoś czasu jestem zakochana w różnego rodzaju masażach, na szczęście mam je za darmo, bo przyjaciółka kończy właśnie kurs masażu i wszelkich praktyk wypróbowuje na mnie... nie powiem, na początku bywało różnie i boleśnie, ale teraz jest lepiej przymrużenie oka nabrała wprawy przymrużenie oka No ale masażu tajskiego nie próbowałyśmy jeszcze. Tym bardziej na krześle!
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum