Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Siekiery do rąbania drzewa na opał?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Siekiery do rąbania drzewa na opał?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kajakarz 19 paź 2012, 17:47
    Posiadacze domków jednorodzinnych z kominkiem pewnie doskonale wiedzą o co chodziuśmiech
    Moja do rozłupywania pieńków ogrodowych: Fiskars, kupiona w ogrodosferze - bardzo porządna rzecz. No i zawsze jak człowiek sobie taki sprzętem porządnie powali w drewno, to jakiś taki spokojniejszy chodzi, nerw go opuszcza... wielki uśmiech
    A wy czym tam rąbiecie koledzy?uśmiech
    Cytuj
  • bulewar 20 paź 2012, 16:10
    Ja tradycyjną metodą, czyli siekierą wielki uśmiech Wolę się trochę namahać tą siekierką język Lepiej dla zdrowia oraz wzmacnia to mięśnie uśmiech

    Cytuj
  • Marta30S 27 paź 2012, 11:04     (ostatnio zmieniony przez autora 27 paź 2012, 11:04, w całości zmieniany 1 raz)
    Zgadzam się...
    wprawdzie jako kobieta niby powinnam być słabsza, ale też dzielnie rąbie siekierą i sprawia mi to sporo przyjemności, tak jak piszecie: odstresowanie się i zdrowsze dla siebie samej.
    Apropos dzięki za namiar na te siekiery rozłupujące - właśnie sobie oglądam, bo może i czas na nową, stare się sypią
    Cytuj
  • di_abeu0 6 lis 2012, 8:52
    O, dzięki za linki, znalazłem odpowiednie kilofy ogrodowe. przymrużenie oka

    Cytuj
  • mwpol 9 lis 2012, 17:46
    Nie wiedziałem że produkują także szpadle fiskars. Znając markę tej firmy muszą być wytrzymałe uśmiech
    Cytuj
  • andrzejkocan 5 mar 2013, 11:53
    Moja żona w dwa dni ok 2 x 4 godz. porąbała Łuparka 10m3 drew uśmiech na do kominka . Cena łuparki ok. 600 zł uśmiech
    Cytuj
  • hasanna 6 mar 2013, 13:18
    to masz super żonę wielki uśmiech ja na pewno nie dałabym się zaciągnąć do takiej roboty...nawet jakimś tam super sprzętem, akurat takie rzeczy powinni robić mężczyźni i zdania w tej kwestii nie zmienię
    Cytuj
  • Okazjonalnie 26 wrz 2016, 12:42
    Do tej pory siekierą, ale kolega polecił dobre łupiarki z przydomu.pl jednak nie wiem czy taki zakup mi się opłaci, może lepiej się przemęczyć i jak do tej pory rąbać siekierą? Nie ma podobno problemu z gwarancją itd, jednak czy jest to sprzęt mi niezbędny, sam nie wiem na pewno dużo mnie odciąży.
    Cytuj
  • hasanna 19 paź 2016, 12:02
    U mnie też siekierka często idzie w ruch. Mamy taką:
    https://www.stukpuk.pl/media/catalog/zdjecia_produktow/3/3253561590689/watermark/natural_size/808_prev.jpg
    Kupiliśmy w markecie budowlanym StukPuk
    Cytuj
  • Luka44 26 paź 2016, 10:27
    Ja jak się wkurzę na swojego męża to lubię iść i trochę porąbać drewna. Świetna metoda, żeby trochę nerwy puściły przymrużenie oka Co do siekiery to zamawiałam na electro.pl Topexa i jest ok. Nie wiem zbyt na co patrzeć przy wyborze, ważne że rąbie.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum