favore.pl
Brak zdjęcia

Analiza statystyczna do pracy licencjackiej / magist nr 290438

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
tel: 513738635513738635
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 00:00-24:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Witam, oferuję Państwu pełne analizy statystyczne do prac magisterskich/licencjackich z każdej dziedziny, opracowywanie poszczególnych zagadnień z analizy statystycznej, a także rozwiązywanie zadań z zakresu statystyki, biostatystyki itp.  Proponowany cennik znajduje się poniżej:

1.       Wprowadzenie ankiet z formy papierowej do formy elektronicznej (potrzebne skany)/ tworzenie zbioru danych -  25gr za ankietę

2.       Całościowa analiza statystyczna:

- sporządzenie całego rozdziału

- opis metody badawczej

- raport z tabelami i wykresami - podsumowania danych wraz z przedstawieniem graficznym

- testowanie i weryfikacja hipotez - maksymalnie 10 hipotez badawczych

- analiza hipotez pod kątem zależności

- kompletny charakter, gotowe do przedstawienia  – 200 - 300zł

3.       Sama analiza statystyczna  – 100zł

4.       Raport z analizy statystycznej na podstawie dostarczonych wyników statystycznych – 100zł

5.       Pomoc w tworzeniu hipotez badawczych i ustaleniu przebiegu analizy na podstawie dostarczonych danych (np. samej ankiety) – 50zł

6.       Rozwiązanie jednego zadania:

- z opisem 25zł

- bez opisu 15zł

7.       Inne specjalne zamówienia:  cena ustalana indywidualnie

Czas realizacji zamówienia mieści się w granicach 7 dni roboczych – w przypadku pełnej analizy statystycznej do pracy. Czasem ( w związku z dużą liczbą zleceń może nieco się wydłużyć).  Na pozostałe zamówienia, czas oczekiwania jest znacznie krótszy.  Wszystko załatwiane jest drogą mailową.  Sposób rozliczenia jest następujący: po zrobieniu analizy/zadania informujemy o wykonaniu pracy i wysyłamy wyrywkowo fragmenty pracy, następnie czekamy na wpłatę, po czym wysyłamy całość pracy.

Wszystkie prace tworzone są indywidualnie, nie ma obaw o podobieństwo w pracach.

W przypadku zainteresowania, proszę o kontakt:

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INFORMACJE
Kontakt
Strona WWW
brak
Godziny
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU taniezadanie24
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.

Analiza statystyczna do pracy licencjackiej / magist Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Remonty, ogrodzenia klinkierowe   Następna usługa: Przeprowadzki Olkusz Transport