Favore.plForumBranża przemysłowa i rzemieślnicy

Wanna ultradźwiekowa

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wanna ultradźwiekowa

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • kamak 7 sie 2010, 9:58
    Witam. Czy ktoś was miał kiedyś styczność z czyszczarką ultradźwiękową? Jakiś czas temu znalazłem na allegro urządzenie o tej nazwie. Jak wanienka ta sprawdza się przy czyszczeniu elementów elektronicznych lub monet.
    Cytuj
  • decybel 7 sie 2010, 11:01
    Mam całkiem sporą kolekcję monet. Zakupiłem takie urządzenie i jestem z niego bardzo zadowolony. Znakomicie sprawdza się przy czyszczeniu wszelkiego rodzaju nalotów.
    Cytuj
  • henur 7 sie 2010, 13:17
    Wanny ultradźwiękowe znakomicie nadają się do czyszczenia i konserwacji biżuterii, czy też elementów zegarków.
    Cytuj
  • korak 7 sie 2010, 13:44
    Ja też mam takie urządzenie. Używam go do czyszczenia płytek telefonów komórkowych po zalaniu.
    Cytuj
  • ksana 7 sie 2010, 14:14
    Polecam zakup czyszczarki ultradźwiękowej wszystkim panią. Można w niej wyczyścić dosłownie wszystko - łańcuszki, pierścionki, bransolety, okulary itd. Ultradźwięki pozwalają na dotarcie do trudno dostępnych miejsc, których nie bylibyśmy w stanie wyczyścić tradycyjną metodą.
    Cytuj
  • batka 7 sie 2010, 14:57
    Właśnie weszłam na stronkę allegro. Można tam kupić takie urządzenie już za 80zł. Chyba też przemyśle zakup takiej wanienki wielki uśmiech
    Cytuj
  • gacek22 7 sie 2010, 15:40
    Mój dziadek jest zapalonym numizmatykiem, a zbliżają się jego urodziny. Myślę, że jego kolekcja będzie się znacznie lepiej prezentować po zastosowaniu takiej czyszczarki. Ciekawe czy spodoba mu się ten prezent skrzywienie
    Cytuj
  • esko 7 sie 2010, 17:18
    Czy do takiej wanienki ultradźwiękowej można włożyć cały zegarek ?
    Cytuj
  • henur 7 sie 2010, 20:07
    esko napisał:Czy do takiej wanienki ultradźwiękowej można włożyć cały zegarek ?
    Zdecydowanie odradzam, nawet jeśli jest to zegarek wodoszczelny ! Mechanizmów zegarkowych nie można czyścić bez rozebrania zegarka. Lepiej nie wkładać do czyszczarki niczego, co może się rozlecieć pod wpływam ultradźwięków.
    Cytuj
  • ksana 7 sie 2010, 21:54
    Jeśli chodzi o czyszczenie zegarków, to ja w mojej wanience czyszczę wyłącznie bransoletę i kopertę.
    Cytuj
1 2 z 2  
Branża przemysłowa i rzemieślnicy - dyskusje na forum