Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Zumba - co to jest?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zumba - co to jest?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Ruda_hanka 23 paź 2010, 16:58
    Czy ktoś z Was wie co to takiego? Próbowałyście tego? Dostałam od koleżanki smsa, że była na zumbie i jest super, a ja nie mam pojęcia o co chodzi... Napisałam do niej i wyjaśniła tylko, że to taki nowy sposób na aerobic. Piszcie, jak macie jakieś doświadczenia.
    Cytuj
  • animatorka 23 paź 2010, 17:28
    Wszystkim zainteresowanym polecam zajrzeć tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=BILiNvLA-lo&feature=related
    Zumba to nowy rodzaj dance aerobic. Nie natknęłam się jeszcze na to, ale czytałam, że to świetny sposób na odchudzanie. No i jak ktoś lubi gorące latynoskie rytmy to przyjemne z pożytecznym uśmiech
    Cytuj
  • casinda_ebe 23 paź 2010, 20:58
    Ja raz byłam na takich zajęciach, ale szczerze to mnie nie powaliło... Nie przepadam za układami choreograficznymi, wolę ćwiczenia, które się po prostu powtarza. Zumba jest dla tych, którzy lubią ruch w formie tańca, na pewno można w ten sposób spalić kalorie, bo jest strasznie męczące...
    Cytuj
  • apolonia 24 paź 2010, 0:28
    A ja bardzo lubię tańczyć, więc może się wybiorę na takie zajęcia uśmiech Możecie napisać, gdzie ich szukać?
    Cytuj
  • casinda_ebe 24 paź 2010, 1:06
    apolonia napisał:A ja bardzo lubię tańczyć, więc może się wybiorę na takie zajęcia uśmiech Możecie napisać, gdzie ich szukać?
    Poszukaj w fitness klubach. To jeden z rodzajów zajęć fitness, zdobywa popularność, więc raczej powinny być gdzieś w swoim mieście.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum