Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Wczasy z własnym dojazdem.

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wczasy z własnym dojazdem.

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • futures 27 paź 2010, 10:33
    No właśnie, teraz to już strach wpłacać w jakimś biurze nawet zaliczkę.
    Najlepiej jechać w ciemno, ale nie zawsze się da smutny
    Od jakiegoś czasu jeździłem do Włoch - o tutaj --> [url=http://apartamenty-wlochy.pl]Apartamenty Włochy Lato 2011 z własnym dojazdem[/url]
    A w przyszłym roku chciałem gdzieś polecieć.. ale mi się widzi, że albo trzeba czekać na promocję na lotnisku, albo znowu uderzyć pod Wenecję uśmiech

    Jak planujecie przyszłoroczne urlopy>? Bo z biurem podróży to mam stracha.. trochę..
    Cytuj
  • konto_usuniete_208284 3 lis 2010, 21:04
    Witam. Moze masz ochote skorzystac z uslug biura które rezyduje w Hiszpanii. Tu nie ma lipy, bo apartamenty , hotele i wille mam przed oknem biura. przymrużenie oka
    Cytuj
  • 30m1n1k4 3 lis 2010, 22:37
    Z mojego doświadczenia wynika, że jeśli wybiera się na urlop typowo turystyczna miejscowość, w której nie brak hoteli i agroturystyki to można jechac w ciemno i nie ma problemu ze znalezieniem noclegow, wręcz można w nich przebierać...
    Cytuj
  • kajtos 18 kwi 2013, 11:58
    ja polecam wszystkim wyjazd do Francji - Laurowe Wybrzeże jest cudowne, możecie zarezerwować apartament możecie zarezerwować na portalu i dojechać własnym transportem - korzystaliśmy z takie opcji w zeszłym roku - rewelacja i sporo taniej wyszło niż zorganizowane wycieczki przez biura podróży
    Cytuj
  • zamudia 22 kwi 2013, 10:02
    Ja jestem zwolennikiem podróży na własną rękę. Przynajmniej będę wszystkiego pewny, że nikt mnie z niczym nie oszuka jak to może być np. z biurem podróży.
    Cytuj
  • hasanna 22 kwi 2013, 15:33     (ostatnio zmieniony przez autora 22 kwi 2013, 15:33, w całości zmieniany 1 raz)
    ja wychodzę z takie założenie, ze lepiej wszystko załatwić w biurze podróży, wakacje są po to, aby odpocząć, a nie po to, żeby męczyć się za kółkiem
    Cytuj
  • blue-green 23 kwi 2013, 13:36
    Również uważam że wakacje na własną rękę są o wiele ciekawsze niż jak mamy wszystko podetknięte pod nos. Już na etapie planowania podróży można przeżyć pozytywne emocje.
    Cytuj
  • pistacja 26 kwi 2013, 13:13
    Ja też wolę podróżować na własną rękę. Nie jestem wtedy przynajmniej od nikogo uzależniona i mogę jeść i zwiedzać to, na co mam ochotę.
    Cytuj
  • blue-green 6 maj 2013, 11:02
    Również preferuje wypoczynek na własną rękę. Jest to trudniejsze niż wykupienie wycieczki w biurze. Bo od samego początku trzeba wszystko samemu zaplanować. Samo planowanie wakacji też może być przyjemne. [url=http://]tanie loty do hiszpanii [/url]
    Cytuj
  • falkalo 6 maj 2013, 11:41     (ostatnio zmieniony przez autora 7 sty 2014, 13:36, w całości zmieniany 4 razy)
    hasanna napisał:ja wychodzę z takie założenie, ze lepiej wszystko załatwić w biurze podróży, wakacje są po to, aby odpocząć, a nie po to, żeby męczyć się za kółkiem
    Może i coś w tym jest, ale myślę, że ludzie teraz nie ufają tak biurom podróży jak kiedyś i tu pojawia się problem czy zaufać czy jednak zdecydować się samemu wszystko załatwiać przymrużenie oka

    [url=http://ezebra.pl/]tanie markowe kosmetyki - ezebra.pl[/url]
    Cytuj
1 2 z 2  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum