Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

W co zainwestować pieniądze?, strona 14

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

W co zainwestować pieniądze?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • marzenaZgorecka 18 kwi 2024, 14:35
    mnie chyba właśnie oszukali w stakingcap.io
    to ich dane kontaktowe:

    Kontakt

    Ernst-Nobs-Platz 1, 8004 Zurych, Szwajcaria
    support@stakingcapmail.com


    +44 2039 109747
    +1 418 474 0866
    +34 910 786 999
    +48 85 876 50 36

    A WCZEŚNIEJ NAZYWALI SIĘ stakingcap.com

    nowik173 napisał:trochę tego będzie, to tylko potwierdzone oszustwa inwestycyjne, gdzie setki i tysiące ludzi próbowało swoich sił, ale nie mieli od samego początku z nimi żadnej szansy !! te strony były, są - bo nadal część działa, nastawione tylko na dorobieniu się na nas, okradzeniu nas.
    sam miałem styczność z tą platformą: quantfinanceltd.com, później przenieśli serwer na stronę: quantfinanceltd.vip - która obecnie też już nie działa, ale za to do tradingu działają nadal ich te dwie webtrader.quantfinanceltd.trade i mobtrader.quantfinanceltd.trade


    a z tymi wszystkimi poniżej trzeba uważać. strony z różnych forów pochodzą, ze stron z ostrzeżeniami z bieżącego roku itp

    trustcapitalltd.com / vexchange.group / current.vexchange.group / venturesxchange.com / retrovent-limited.com avatradesfx.com gastrade.company
    unified.ee mycabinet.ipo-markets.net / ipo-markets.com trustedagroup.com relchart.com finebergfinancial.com bostonconsultino.net
    irstrategies.net algo-trust.com cap-group.co, mycabinet.cap-group.co tools4deals.com sf-cap.com whalestep.net
    ibplatform.info / ib-platform.info / client.ibplatform.tech, ibplatform.co.uk / ibplatform.tech glassnode.com / accointing.com prive.trading
    thehutou.com just2trade.online / j2t.com Park Financial Consulting LTD parkfinancialconsulting.com orlentrend.com stablecoinfx.net / softcapital.uk, sfcap.co
    modusukltd.com xbto.ltd , cfd.xbto.ltd ainvesting.eu gainful-markets.com, platform.gainfulmarkets-tech.com mbf-limited.com / globalinwest.com /
    maslgroup.info, user.maslgroup.tech Stonecapitals stonecoin.biz, webtrader.stonecoin.biz, mobtrader.stonecoin.biz bbi-lmtd.com / microngroup.info
    microngroup.pro microngroup.ltd m-group.ltd abcholdings.io abcmining.me i arkbitcapital.io naxexinvest.com / fortissio.com omegacryptoholding.co
    akselinvest.pro, ak-invest.pro bitgetbi.cc / bitgetbi.com multigrowcapitals.com britannic-finance.com, cfd.britannic-finance.com
    capital-group.ltd, user.capital-group.tech, mobile.capital-group.tech, m.capital-group.tech, mob.capital-group.tech, capital-group.company, client.capital-group.tech,
    app.capital-group.tech, staff.capital-group.tech, app.capital-group.trade, staff.capital-group.trade, capgroup
    vintanseg.com / vintnsegr.com / royalzysk.com platform.capgroup.tech / app.capital-group.tech / user.capital-group.tech / capgroup.tech, capital-group.tech /
    londonstockexchange.com) my.refinitiv.com) / lseg.com Personal Advisers ---- user.personal-account.biz / wt.personal-account.im / personal-account.co / wt.personal-account.co /
    capitals.today / trade.capitals.today / trader.ftmo.com / sso.ftmo.com / ftmo.com ai-trade.consulting , cfd.ai-trade.consulting / wealth-cryptolimited.com
    avizgroup.pro / avizgroup.world / limitrex.com, cfd.limitrex.com / kingsman-adv.com, user.kingsman-adv.io / tradeprocapital.io / cfd.tradeprocapital.io)
    AvaTradingPro avatradingpro.com / avatrade.co.uk / avatrade.com / avatrade.it / avatrade.de lbank-fin.com / vinxmarkets.com / theinwestycja.com / dax40trade.org, user.dax40trade.ltd)
    dcptg.xyz, dcptg.com / strategy-capital.online, dash.trust-wave.online / platform.strategy-capital.org / dash.trust-wave.online
    fbsscounsulting.com, trade.fbsscounsulting.com, profigroup.systems / pulse.investments, my.pulse.investments
    nab-limited.com / tradingtools.com, my.tradings.press, my.tradingtools.com
    future-invest-limited.com, cfd.future-invest-limited.com / tethereprox.com / assetcoininvestment.com
    way2forex.com trader.way2forex.com / stonebridgeventures.com / stonebridgeventures.net
    bullbearinvest.io, my.bullbearinvest.io / bulltradinginvestment.com
    ambitcap.com / swisscap.pro / firstcapitalmarket.com / sdfexi.com, wcześniej: ihuobi.vip
    orbid.org / orbid.uk, trd.orbid.org / essexg.com, essex-g.com / aidefinity1000.com, cfd.crystalmarket.io
    crystalmarket.io, cfd.crystalmarket.io / lincolnfinancialservicesltd.net / lincolnfinancialservicesltd.com
    modmarket.click / bitrue-d.com, bitrue-h.com, bitrue-a.com / cfd.euroinvestinvestgroup.co / quantfinanceltd.com, quantfinanceltd.vip
    digitalwealthmarket.net, app.digitalwealthmarket.net / venuscapitals.com, secure.venuscapitals.com
    lynxbroker.pl, lynx.nl / lynxbroker.cz, lynxbroker.pl / torotradepro.com, client.torotradepro.com
    kmax.asia, client.kmax.asia / webtrader.quantfinanceltd.trade / mobtrader.quantfinanceltd.trade
    autosmarttrades.net / interactivecapital.org, trade.interactivecapital.icu / bnpgroups.co.uk / marketsvip.com, m.marketsvip.com /
    geminitradefxoption.com infinitvp.com, infinitvp.com mywallet.g999main.net lintechtrade.org lintechtrade.com profitablefxtraders.com
    Cytuj
  • Karol93 18 kwi 2024, 15:17
    Pani Marzeno, proszę spróbować skontaktować sie z kancelarią Ahora z Gdańska.
    Mnie w kancelarii dwie prawniczki prowadzą sprawę przeciwko kinsman.net albo inaczej Kingsmans.net
    To też była platforma inwestycyjna, obecnie nie działająca. Zniknęli razem z moimi pieniędzmi, gdzie zainwestowałem 90tysięcy u nich.
    Tak samo jak u Pani i u mnie pojawiły się płatności, które w pewnym momencie zaczęły zbliżać się wysokością, niepokojąco blisko sumy którą inwestowałem. Niestety koniec końców okazali się najbardziej nieuczciwymi ludźmi na świecie !!!

    Jest też portal Bankier.pl, tam portal promuje kancelarię Ahora i ich działalność, raz z niesioną pomocą ludziom poszkodowanym i po prostu oszukanym przez takie strony internetowe. Tam też znalazłem po raz pierwszy kontakt do kancelarii. Gdyby nie "bankier" pewnie zostałabym z niczym, bez nadziei i z depresją.

    Proszę się nie zamartwiać, skontaktować z biurem, tylko pewnie w ciągu dnia bo o tej porze (jest już po 15) nie pracują.

    Kingsman Advisory Ltd
    kingsman-adv.com, user.kingsman-adv.io
    kingsman.net, user.member-hub.net
    Cytuj
  • yaxoseb971 14 maj 2024, 8:12
    mnie też kingsman okradło, no to była banda że nie wiem co, podeszli mnie z tej najmniej spodziewanej strony, naście tysięcy pln`ów straconych, a ci jeszcze śmią dzwonić do mnie wieczorami i po nocach i mnie nękać, masakra

    rozmawiałam z Ahora, z tym biurem prawnym. przyjęli ode mnie sprawę no i teraz 15 maja, to jutro bedzie startować moja sprawa, jakoś do marca kwietnia 25` przyjdzie mi czekać na odzyskanie pieniędzy, ale nawet jakbym miała czekać dwa lata,a nie niespełna rok, to będę czekać, tym bardziej że nie chcę żeby ktokolwiek z tych oszustów z kingsmana miał moje pieniądze i sobie nimi dysponował, nie nie i jeszcze raz nie

    to strony kingsmana jakby ktoś nie wiedział

    Kingsman Advisory Ltd
    Kingsman Adv

    kingsman-adv.com
    user.kingsman-adv.io
    user.member-hub.net
    user.member-hub.io
    kingsman.net
    user.member-hub.net
    kingsmans.org
    user.member-hub.tech

    a ci którzy też mieli stycznosć, nr do Ahora, biura prawnego (696)718446, skorztystajcie jeśli jeszcze nie macie prawnika, może i was będą mogli w postępowaniu reprezentować i pomóc...
    Cytuj
  • yaxoseb971 14 maj 2024, 8:13
    Karol93 napisał:Pani Marzeno, proszę spróbować skontaktować sie z kancelarią Ahora z Gdańska.
    Mnie w kancelarii dwie prawniczki prowadzą sprawę przeciwko kinsman.net albo inaczej Kingsmans.net
    To też była platforma inwestycyjna, obecnie nie działająca. Zniknęli razem z moimi pieniędzmi, gdzie zainwestowałem 90tysięcy u nich.
    Tak samo jak u Pani i u mnie pojawiły się płatności, które w pewnym momencie zaczęły zbliżać się wysokością, niepokojąco blisko sumy którą inwestowałem. Niestety koniec końców okazali się najbardziej nieuczciwymi ludźmi na świecie !!!

    Jest też portal Bankier.pl, tam portal promuje kancelarię Ahora i ich działalność, raz z niesioną pomocą ludziom poszkodowanym i po prostu oszukanym przez takie strony internetowe. Tam też znalazłem po raz pierwszy kontakt do kancelarii. Gdyby nie "bankier" pewnie zostałabym z niczym, bez nadziei i z depresją.

    Proszę się nie zamartwiać, skontaktować z biurem, tylko pewnie w ciągu dnia bo o tej porze (jest już po 15) nie pracują.

    Kingsman Advisory Ltd
    kingsman-adv.com, user.kingsman-adv.io
    kingsman.net, user.member-hub.net
    teraz mają więcej stron


    kingsman-adv.com
    user.kingsman-adv.io
    user.member-hub.net
    user.member-hub.io
    kingsman.net
    user.member-hub.net
    kingsmans.org
    user.member-hub.tech

    Cytuj