Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Darmowe oprogramowanie do biura?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Darmowe oprogramowanie do biura?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 z 2
  • Filipek11 17 mar 2015, 18:42
    Oprogramowanie Offigo jest całkiem dobrze przemyslane pod kątem rozliczeń w firmie, czasu pracy i delegacji, a koszt miesieczny zalezy od pakietu, ja płace akurat 25zł wiec nei jest to jakis wielki majątek
    Cytuj
  • 31 mar 2015, 8:55
    Filipek11 napisał:Oprogramowanie Offigo jest całkiem dobrze przemyslane pod kątem rozliczeń w firmie, czasu pracy i delegacji, a koszt miesieczny zalezy od pakietu, ja płace akurat 25zł wiec nei jest to jakis wielki majątek
    Hmm... Ale czy tak niska gwarantuje pełną księgowość? Obejmuje wszystkie procesy związane z urlopami, wynagrodzeniami, rozliczeniami i wiele innych? Przepraszam, że tak piszę, ale używam programu od [url=http://]Unit4BS[/url] i naprawdę nie mogę narzekać. Nie muszę się nawet niczym martwić, ponieważ otrzymuje raporty i wiem, że zawsze wszystko będzie na czas załatwione.
    Cytuj
  • betina22 19 kwi 2015, 18:38
    jest wiele ciekawych programów. Za niektóre warto także zapłacić. Kwestia potrzeb i gustu. Ja teraz zapoznaję się z demo muszę jakoś ogarnąć bałagan w firmie i chce mieć wszystko w jednym miejscu. Co mi się bardzo podoba to to że współgra z płatnikiem. Za ten program będę w stanie zapłacić- nie zawsze darmowe jest najlepsze.
    Cytuj
  • akbar 28 kwi 2015, 11:05
    Moja firma korzysta z Serwisu Efaktury , pozwala to na oszczędzenie czasu oraz wygodę , http://www.efaktury.org/ , jesteśmy zadowoleni z możliwości wystawiania dokumentów , które daje nam serwis .
    Cytuj
  • beakry 12 cze 2015, 13:50
    Proponuję pobrać w pełni funkcjonalny, komercyjny, darmowy program do inwentaryzacji Szybka Inwentaryzacja uśmiech

    [url=http://...]www.szybkainwentaryzacja.pl [/url]

    Limit stanowi ilość kartotek- 200. Dla firmy z niewielkim inwentarzem wystarczy uśmiech. W razie czego można rozszerzyć za naprawdę niewielkie pieniądze.
    Cytuj
  • kieta 17 cze 2015, 12:05
    Darmowe są przeważnie przez jakiś okres, a potem albo trzeba kupić program albo szukać alternatyw.
    Cytuj
  • otojestkasia 19 cze 2015, 14:38
    Moim zdaniem nie ma co stawiać na darmówki. Windows wcale nie jest bóg wie jak drogi, a starczy Ci na lata!
    Cytuj
  • lotny 9 lip 2015, 13:57
    otojestkasia napisał:Moim zdaniem nie ma co stawiać na darmówki. Windows wcale nie jest bóg wie jak drogi, a starczy Ci na lata!
    doklanie. ja kupowalam ostatnio na kluczsystem-sklep za praktycznie grosze, a ze ta firma wspolpracuje z microsoftem to jest przynajmniej legalne.
    wszyscy wygrywaja wielki uśmiech
    Cytuj
  • zylek 30 gru 2022, 7:17
    Berberis da wam sporą zmianę, ale musicie się przygotować, że coś takiego nie nastąpi z dnia na dzień. Praca, zaangażowanie, solidność. Dopiero dzięki temu można osiągnąć coś naprawdę dużego. Z dnia na dzień cudów nie będzie.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum