Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jak to rozreklamowac?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak to rozreklamowac?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 z 2  
  • Osia 13 lip 2013, 10:28     (ostatnio zmieniony przez autora 13 lip 2013, 10:29, w całości zmieniany 1 raz)
    Cześć wszystkim forumowiczom i ludziom sukcesu. Potrzebuję odrobiny pomocy, bo słabo się znam, a zależy mi na rozreklamowaniu sklepu. Sprzedaję maszyny i automaty szwalnicze, systemy wspomaga produkcji, klejarki, hafciarki itd. Zastanawiam się jak dotrzeć do klienta? Bo nie potrzebuję dotrzeć do zwykłej Kowalskiej (oczywiście bez obrazy dla Pań o tym nazwisku uśmiech ) tylko do specjalistycznych pracowni. Powiedzcie gdzie szukac? Fora? Blogi? Portale? Za każdą wypowiedź podziękuję.
    Cytuj
  • naczoka 15 lip 2013, 9:34     (ostatnio zmieniony przez autora 6 gru 2013, 9:45, w całości zmieniany 1 raz)
    Rozreklamuj firmę w internecie tylko ostrożnie. Za masowe wysyłanie linków do Twojej firmy Google usunie Twoją firmę z przeglądarki przymrużenie oka


    Cytuj
  • majesty15 15 lip 2013, 11:39
    Możesz również wysyłać newslettery do swoich potencjalnych klientów, na ich adresy email np. za pomocą tej usługi fresh mail usługa ma opcje darmowego testowania, więc możesz sprawdzić czy odpowiada ci taka forma promocji zanim się na nią zdecydujesz.
    Cytuj
  • sonique321 15 lip 2013, 15:26
    No i zainwestuj w pozycjonowanie, pierwsze miejsce w wyszukiwarce będzie samo cię reklamować.
    Cytuj
  • Jana1 24 lip 2013, 14:13
    Moim zdaniem istotne jest też to, żeby było miejsce, w którym internauci mogą poczytać coś więcej o twojej firmie.
    Może spróbuj obie założyć taki profil, jak ten na przykład: [url=http://www.goldenline.pl/firma/newag]NEWAG S.A.[/url] - zawsze może to wpłynąć pozytywnie na reklamę, a jeśli nie, to na pewno nie zaszkodzi
    Cytuj
  • Fisher 26 lip 2013, 9:27
    Masowe rozmieszczanie reklam, za które google może zrzucić w wynikach wyszukiwania Twoją firmę, to około 500 linków dziennie (przez powiedzmy tydzień). Sama nie jesteś tego w stanie zrobić, nad tym musi siedzieć sztab ludzi wielki uśmiech
    Cytuj
  • Marta30S 9 sie 2013, 9:28
    naczoka napisał:Rozreklamuj firmę w internecie tylko ostrożnie. Za masowe wysyłanie linków do Twojej firmy Google usunie Twoją firmę z przeglądarki przymrużenie oka
    dokładnie
    Cytuj
  • triofe 9 sie 2013, 13:23     (ostatnio zmieniony przez autora 9 sie 2013, 13:25, w całości zmieniany 1 raz)
    Może jakaś reklama w gazecie/ulotki ?
    Cytuj
  • mack85 9 sie 2013, 14:15
    Ja też bym zainwestował w pozycjonowanie. Ale niełatwo znaleźć dobrą firmę, która się tym zajmie.
    Cytuj
  • charlotte1991 12 sie 2013, 6:30
    Skup się na optymalizacji konwersji. Ja prowadzę sklep z zabawkami i dzięki optymalizacji zdobyłam zaufanych klientów
    Cytuj
1 2 z 2  
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum
Poprzednia: Oprogramowanie?