Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jest możliwe skuteczne działanie w internecie ?!

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jest możliwe skuteczne działanie w internecie ?!

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 3 z 3  
  • calvaro25 16 cze 2012, 14:53     (ostatnio zmieniony przez autora 23 gru 2012, 14:03, w całości zmieniany 1 raz)
    Ostatnio spotkałem miejsce na bardzo dobry i skuteczny sposób działania, propagowania i rozreklamowania się w internecie Tym bardziej, że tytuł : Firma przyjazna internautom jest jak najbardziej na czasie.
    Co o tym sądzicie? skrzywienie
    Cytuj
  • marek100 21 cze 2012, 9:34
    eeee?
    Cytuj
  • samuraj 1 paź 2012, 20:39
    też nie do końca wiem o co Ci chodzi, ale myślę, że tak, że możliwe jest skuteczne działanie w Internecie, ale musi być dobrze przeprowadzona, ja miałem styczność z firmą Advanced Art i przyznam, że działania tej firmy w sieci są skuteczne.
    Cytuj
  • leia85 2 paź 2012, 11:29
    Podstawą skutecznego działania w Internecie jest dzisiaj pozycjonowanie i prowadzenie profilu firmy na Facebooku - inaczej nie dotrze się do użytkowników sieci.

    Cytuj
  • zylek 2 paź 2012, 13:24
    Pewnie - tylko że samodzielnie nie jesteś w stanie zorganizować dobrej kampanii seo czy społecznościowej.
    Nam całą promocję organizowała agencja Funkymedia. Efekty? Przede wszystkim działania w końcu zaczęły przekładać się na zapytania od klientów. Nareszcie można powiedzieć, że starania coś dają, bo wcześniej z sieci mieliśmy klientów jak na lekarstwo. Niestety, ale tylko profesjonaliści mogą realizować tego typu prace.
    Cytuj
  • rudapaskuda 2 paź 2012, 15:42
    Są jeszcze zakupy grupowe. Wystawiając się na przykład na B2B Deal automatycznie trafiasz do osób odbierających mailing. Tysięcy osób.
    Cytuj
  • jaromir89 8 paź 2012, 14:32
    W tym całym bałaganie w internecie ciężko się odnaleźć. Banki i inne instytucje finansowe raczej posiadają wizytówki w internecie a korzystają z reklamy telewizyjnej.
    Cytuj
  • zylek 27 lis 2012, 13:20
    Zakupy grupowa to zupełnie inna para kaloszy...
    Tutaj 90% kampanii nie ma sensu. Moim zdaniem pozycjonowanie, media społecznościowe - to właśnie daje efekt, ale pozostałe działania niestety już zdecydowanie nie.
    Cytuj
  • AstaLawista 28 lis 2012, 21:31
    leia85 napisał:Podstawą skutecznego działania w Internecie jest dzisiaj pozycjonowanie i prowadzenie profilu firmy na Facebooku - inaczej nie dotrze się do użytkowników sieci.
    Też tak uważam, jak by nie było, coraz więcej osób korzysta z niego - lub innych mediów społecznościowych uśmiech warto na nich prowadzi funpage, który jakby nie było, zachęca ludzi do wejścia na stronę i mówi im o Twoim istnieniu przymrużenie oka
    Cytuj
  • odlajner 4 gru 2012, 9:47     (ostatnio zmieniony przez autora 4 gru 2012, 9:48, w całości zmieniany 1 raz)
    AstaLawista napisał:
    leia85 napisał:Podstawą skutecznego działania w Internecie jest dzisiaj pozycjonowanie i prowadzenie profilu firmy na Facebooku - inaczej nie dotrze się do użytkowników sieci.
    Też tak uważam, jak by nie było, coraz więcej osób korzysta z niego - lub innych mediów społecznościowych uśmiech warto na nich prowadzi funpage, który jakby nie było, zachęca ludzi do wejścia na stronę i mówi im o Twoim istnieniu przymrużenie oka
    Dokładnie. Zwłaszcza, że Facebook jest darmowym portalem i nie trzeba nic płacić za prowadzenia takiego fanpage. Przy dobrym prowadzeniu fanpage'u można zgromadzić rzeszę klientów uśmiech


    Cytuj
1 2 3 z 3