Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Pinterest - jak zdobyć udostępnienie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pinterest - jak zdobyć udostępnienie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 z 2  
  • Czakalaka 14 lut 2013, 22:20
    Nie wiecie przypadkiem, gdzie można zdobyć udostępnienie na portalach typu pinterest i tumblr? Czy to się coś wykupuje? W jaki sposób to się odbywa? Będę wdzięczna za pomoc uśmiech
    Cytuj
  • mscislaw 15 lut 2013, 11:39
    Ja nie wiem smutny

    Cytuj
  • hanka100 18 lut 2013, 9:14
    Na pewno da radę wykupić, tak samo jak lajki czy plusy na googlach. Te portale co prawda w Polsce dopiero zyskują na popularności, przez co firm się tym zajmujących jest zapewne niewiele. Choć mogę się mylić.
    Cytuj
  • rihabi 18 lut 2013, 10:07     (ostatnio zmieniony przez autora 9 kwi 2013, 9:12, w całości zmieniany 1 raz)
    hanka100 napisał:Na pewno da radę wykupić, tak samo jak lajki czy plusy na googlach. Te portale co prawda w Polsce dopiero zyskują na popularności, przez co firm się tym zajmujących jest zapewne niewiele. Choć mogę się mylić.
    Raczej zainteresowanie pintrestem i tumblrem nie będzie zbyt duże, ponieważ jest tam mało użytkowników oraz wiadomości tam można umieszczać bardzo krótkie.

    Cytuj
  • Klatka 18 lut 2013, 15:32
    Krótkie wiadomości, zgadza się - ponieważ jest to serwis, który głownie opiera się na zdjęciach i obrazkach. Po za tym to też darmowa szansa na to, żeby jakaś część użytkowników zobaczyła nasz produkt. Skoro jest za free to dlaczego by z tego nie skorzystać? W końcu serwisy społecznościowe mają ogromny potencjał jeśli chodzi o reklamę w sieci.

    Cytuj
  • julitta 19 lut 2013, 14:01
    oj byście się zdziwili ile osób korzysta z tych portali i coraz więcej ich przybywa. Dlatego na 100% już można sobie udostępnianie wykupywać, chociaż myślę, tak jak hanka100, że wiele firm zajmujących się tym jeszcze nie ma. Trzeba poszukać w internecie, na pewno jakaś się znajdzie, ciekawa jestem jak to cenowo wygląda. Z portalu pinterest sama korzystam i kto wie, może bym sama skorzystała z takiej oferty. Podawać namiary jak ktoś coś wie w tym temacie.
    Cytuj
  • nitkaa 19 lut 2013, 20:14     (ostatnio zmieniony przez autora 19 lut 2013, 20:18, w całości zmieniany 1 raz)
    Osób korzysta wiele, ale jeżeli chodzi o udostępnianie to już gorzej, Polska daleko za resztą świata u nas chyba popularny jest tylko, ponieważ inne dopiero docierają do naszego kraju, facebook jest ewenementem w tym przypadku.
    Cytuj
  • Czakalaka 20 lut 2013, 11:48
    rihabi, ja nie potrzebuję umieszczać tam długich wiadomości, chodzi mi głównie o zdjęcia. I to wcale nieprawda, że pinterest nie cieszy się dużą popularnością, mam zupełnie inne odczucia.

    nitkaa, dzięki za namiary uśmiech
    Cytuj
  • sonique321 21 lut 2013, 12:38
    Co wy opowiadacie, wysyłasz prośbę do administratorów Pintrestu, a po paru dni przychodzi link do strony rejestracyjnej. Nie trzeba mieć specjalnego zaproszenia ani być poleconym.
    Cytuj
  • 26 lut 2013, 16:30
    Dokładnie.
    Cytuj
1 2 z 2