Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Praca w domu - czy ktoś tak zarabia?, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Praca w domu - czy ktoś tak zarabia?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  2 3 4 5 6 7 8 z 8  
  • betina22 12 kwi 2015, 19:42
    Sporo osób zarabia w ten sposób. Do samej obsługi firmy mogę polecić http://infotelecom.pl/k/m/p/kadryplace gdzie można naliczyć podatki czy napisać pisma do różnych instytucji. Ma wszystkie niezbędne funkcje. Bardzo prosty w obsłudze.
    Cytuj
  • quato 17 kwi 2015, 14:50
    Fajną opcją na zarabianie z domu jest założenie sobie własnego sklepu z koszulkami - jeśli się odpowiednio rozreklamujemy nie potrzeba specjalnie wkładu własnego, a zarabiamy z prowizji uśmiech I to się nazywa pasywny zysk!
    Cytuj
  • szarlottka 7 maj 2015, 6:41
    Ja mam to szczęście i zarabiam przez internet siedząc w domu. Jest to mimo wszystko ciężka praca, często z nadgodzinami. Jeśli chcesz zacząć zaraboać przez internet potrzebna będzie ci widza na ten temat. Z tego co wiem codziennie o 12, 16 i 20 na http://arturwiktor.eu/spotkania odbywają sie webinary podczas których specjaliści opowiadają jak zarabiać przez internet i co zrobić by uzyskać jak najwiecej klientów.
    Cytuj
  • 9 maj 2015, 15:19
    Witam. tak zarabiam na giełdzie NYSE
    Cytuj
  • charlotte1991 17 maj 2015, 19:43
    Z mojego otoczenia kilka osób zarabia siedząc w domu ale nikt nie chce zdradzić na czym dokładnie ta praca polega. Trochę szukałam info na temat zarabiania przez internet i trafiłam. Wyczytałam, ze jest coś takiego jak giełda tekstów i ze można pisać na zlecenie. Zastanawiam się czy sie za to nie wziąć. Próba nie strzelba, może mi sie uda może nie wielki uśmiech I tak teraz nie mam nic do roboty.
    Cytuj
  • kosmiczna 22 maj 2015, 14:01
    Sporo ludzi zarabia w domu ale dobrze jest też normalnie szukać pracy bo chyba jednak można więcej zarobić. Ofert pracy można szukać tutuaj http://praca.gratka.pl/oferta/doradca-ds-nieruchomosci-2761831.html
    Teraz na przykład szukają między innymi doradcy do spraw nieruchomości, ale jest wiele wolnych stanowisk w innych branżach.
    Cytuj
  • majestic24 8 cze 2015, 13:25
    charlotte1991 napisał:Z mojego otoczenia kilka osób zarabia siedząc w domu ale nikt nie chce zdradzić na czym dokładnie ta praca polega. Trochę szukałam info na temat zarabiania przez internet i trafiłam. Wyczytałam, ze jest coś takiego jak giełda tekstów i ze można pisać na zlecenie. Zastanawiam się czy sie za to nie wziąć. Próba nie strzelba, może mi sie uda może nie wielki uśmiech I tak teraz nie mam nic do roboty.
    Tak są teksty głównie od SEO. Nie są to stawki jak za typowe teksty reklamowe, ale takie teksty może pisać praktycznie każdy. Jest również kilka innych tego typu serwisów np. textbrokers. Sporo można zarobi na popularnym blogu lub kanale youtube, ale to raczej dla wybranych. Ktoś z mniejszą widownią może korzystać z innych podobnych portali np. twoja.tv jeśli są to materiały video.
    Cytuj
  • koonik 10 cze 2015, 14:13
    Kiedyś tak pracowałemuśmiech W sumie dosyć wygodna sprawa, ale trzeba jednak być bardzo zdyscyplinowanymuśmiech
    Cytuj
  • szarlottka 3 wrz 2015, 12:41
    Ja pracuję w domu od trzech lat i zaczyna mnie to denerwować. Chciałabym mieć biuro i móc oddzielić życie rodzinne od zawodowego. Myślałam o wynajęciu miejsca do pracy w centralny.co w Warszawie. Z tego co widziałam jest tam sporo przestrzeni, ceny są atrakcyjne i ogólnie freelancerzy mają sporo mozliwości. Korzystacie z czegoś takiego?
    Cytuj
  • zagubiona 2 paź 2015, 16:18     (ostatnio zmieniony przez autora 2 paź 2015, 16:18, w całości zmieniany 1 raz)
    Zakładając własną działalność nie zapominajcie o wystawianiu faktur za swoje usługi. Bardzo przydatny jest program Faktura Small Business. Znajdują się w nim wszelkiego rodzaju faktury, oraz można otworzyć bazę klientów. Wszystkie najważniejsze informacje macie pod ręką. A obsługa tego programu jest bardzo prosta.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum