Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Rekrutacja pracowników., strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Rekrutacja pracowników.

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 z 2
  • KittyCollins 13 lut 2013, 22:11
    Witajcie. Kiedyś zatrudniłam kuzynkę. Zaufana osoba. Tylko nikt mi nie powiedział, że dziewczyna ma problemy psychiczne. Schizofrenia ukrywana była latami i niestety przełożyła się negatywnie na funkcjonowanie mojej firmy, a potem na nasze stosunki rodzinne.
    Innym razem zatrudniłam człowieka, który pięknie udawał, że zna się na swojej pracy. Po tygodniu zgodził się podrzeć umowę i uznać ją za nieważną.
    Po tych dwóch przypadkach mam dwie zasady:
    1. Nie zatrudniam rodziny
    2. Zawsze korzystam z pomocy profesjonalistów.
    Profesjonalni headhunterzy doskonale wiedzą jak rekrutować, aby idealnie dopasować pracowników do powierzanego im stanowiska. Duże znaczenie ma dopasowanie organizacyjne, które stanowi podstawę sukcesu.
    Wiem też, że istnieje dość duża gama narzędzi do skutecznej rekrutacji. Ale nigdy z nich nie korzystałam.
    Cytuj
  • hasanna 20 lut 2013, 15:13     (ostatnio zmieniony przez autora 20 lut 2013, 15:13, w całości zmieniany 1 raz)
    mój Szef jeśli już zdecyduje się na zatrudnianie jakiegoś nowego pracownika to robi rekrutację samodzielnie, ale zazwyczaj twierdzi, że zamiast zatrudniać woli zlecać jakieś zadania zewnętrznym firmom i np., mimo dużego zapotrzebowania na tłumaczenia językowe jak dotąd nie zatrudnił takiego tłumacza przysięgłego tylko woli wynająć biuro tłumaczeń, dostać za to fakturę, bo jak twierdzi może sobie ją wrzucić w koszty, a pracownik to same wydatki wielki uśmiech
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum