Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Wirtualny spacer

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wirtualny spacer

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 z 2  
  • michalrecd 17 maj 2012, 8:24
    Ostatnio znajoma pytala mnie sie co sadze o wirtualnych spacerach.. powiem ze nigdy nie spotkalem sie z czyms takimi, a wy?
    Cytuj
  • Antoni1 18 maj 2012, 9:21
    Ja się spotkałem i bardzo mi się podobało. Siedzisz przed kompem i czujesz się jakbyś był w całkiem innym miejscu. Jak dla mnie to bardzo fajny sposób na promocje i zaistnienie w sieci uśmiech
    Cytuj
  • mkrawczykowski 22 maj 2012, 19:14
    Jakiś czas temu robiłem stronę www dla hotelu i właścicielka powiedziała, że w ich branży większość ekskluzywnych (no, przynajmniej w miarę ekskluzywnych) hoteli ma coś takiego. Zobaczcie przykład panoramy 360 (nie moja strona, pierwsza z brzegu w Google, ja jestem Michał, nie Radosław język ).

    Podobno klienci hoteli i innych obiektów, które mają dobrze wyglądać bardzo sobie cenią takie panoramy. Czasami lepiej zainwestować w panoramę na stronie niż w (często)bezmyślne wyświetlanie reklam graficznych w internecie - taka jest moja opinia.
    Cytuj
  • marek100 23 maj 2012, 8:30
    to ciekawa rzecz i łatwa do wykonania nawet we własnym zakresie.
    Cytuj
  • mkrawczykowski 23 maj 2012, 16:03
    Dokładnie tak, tylko trzeba poszukać i mieć jakieś ogólne pojęcie o działaniu na komputerze. Ja programu szukałem może kilka minut (kluczowa okazała się informacja że takie wirtualne spacery nazywane są panoramami 360*). Wpisać w Google "panorama software" - już uśmiech

    Tak często jest w e-marketingu. Trzeba tylko mieć nieco czasu na poszukanie.
    Cytuj
  • glucholazy-foto 6 sie 2012, 21:21
    No tak niby każdy może robić panoramy sferyczne, ale nie każdy robi je dobrze - wystarczy się przyjrzeć i zobaczyć łączenia na dole każdej panoramy, czy np. fotograf nie wrzucił tam swoje logo, bo nie chciało mu się babrać w Photoshopie.
    Cytuj
  • rudapaskuda 4 paź 2012, 12:23
    To jest fajna rzecz, ostatnio weszłam na stronę hotelu, na którym umieścili coś takiego i tak się zakręciłam, że przez kilka minut oglądałam sufity, bo nie mogłam jakoś wrócić do pionu wielki uśmiech
    Cytuj
  • Marta30S 29 sty 2013, 17:25
    rudapaskuda napisał:To jest fajna rzecz, ostatnio weszłam na stronę hotelu, na którym umieścili coś takiego i tak się zakręciłam, że przez kilka minut oglądałam sufity, bo nie mogłam jakoś wrócić do pionu wielki uśmiech
    ihihih kwestia wprawy w nawigacji i da się połapaćuśmiech Ja sobie oglądałam dzisiaj na wirtualny spacer po jednej wystawie na Akademii Sztuk Pięknych - super sprawa, wyjątkowo dobrze to wyglądało.
    Cytuj
  • jurikis 30 sty 2013, 9:17
    Ja pierwsze słyszę o takim wirtualnym spacerze język Na czym to dokładnie polega ?



    Cytuj
  • mietekFOG 10 lut 2013, 22:05
    Na czym to polega - najlepiej przekonaj się osobiścieuśmiech
    Tu masz link, do kilku ciekawych spacerów: na pewno wybierzesz coś dla siebie. Udanej przechadzkiuśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum