Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Podkładka chłodząca pod laptopa

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Podkładka chłodząca pod laptopa

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • gacek22 9 sie 2010, 15:09
    W ciągu ostatniego miesiąca zauważyłem, że mój laptop się strasznie grzeje. Nie mam pojęcia, czy przyczyną tego są wysokie temperatury, czy coś innego. W związku z tym postanowiłem kupić podkładkę chłodzącą pod laptopa. Czy ktokolwiek używał takiej podkładki ? Czy takie podkładki dają jakikolwiek efekt ? Jakie podkładki polecacie i dlaczego ?
    Cytuj
  • decybel 9 sie 2010, 17:07
    Jeśli zdecydujesz się na zakup podkładki chłodzącej, to odradzam te plastikowe. Moim zdaniem są one bardzo łamliwe !
    Cytuj
  • farko 9 sie 2010, 18:49
    Postaraj się nie zasłaniać wylotów na spodzie lapka, nie trzymaj go na przykład na kołdrze w łóżku. Jeśli to robisz to lapek właśnie dlatego się grzeje uśmiech
    Cytuj
  • artone 9 sie 2010, 20:46
    Może wyczyść chłodzenie, albo zanieś lapka do serwisu, żeby to za ciebie zrobili.
    Cytuj
  • batka 9 sie 2010, 23:56
    Myślę, że zakup podkładki chłodzącej będzie znacznie tańszym rozwiązaniem. Widziałam parę modeli na allegro. Najtańszą można dostać już za 8,7 zł. W serwisie zapewne zapłacisz dużo więcej.
    Cytuj
  • fremen 10 sie 2010, 0:49
    Ja zakupiłem dokładnie taką samą wielki uśmiech Cudu nie ma, ale zawsze o parę stopni obniża temperaturę laptopa. Zastanawiam się tylko, czy te podkładki za 200 zł są dużo lepsze? Lato się już prawie kończy, więc poczekam z decyzją o zakupie czegoś innego do przyszłego roku.
    Cytuj
  • decybel 10 sie 2010, 6:33
    Jeśli zdecydujesz się na zakup podkładki, to sprawdź najpierw gdzie masz dziury z chłodzeniem w obudowie. Postaraj się znaleźć podkładkę z podobnym rozmieszczeniem wentylatorów. Nie ma przecież sensu chłodzić samej obudowy wielki uśmiech
    Cytuj
  • migika 10 sie 2010, 9:23
    Też miałam problem z grzejącym się laptopem. Wizyta w serwisie i dokładne wyczyszczenie z kurzu załatwiło sprawę !
    Cytuj
  • domik 10 sie 2010, 10:44
    W ramach gwarancji niektóre firmy robią to bezpłatnie.
    Cytuj
  • gacek22 10 sie 2010, 13:26
    Problem w tym, że gwarancja się skończyła smutny
    Cytuj
1 2 z 2  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum
Poprzednia: Klient FTP