Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

O co poprosić gości weselnych zamiast kwiatów?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

O co poprosić gości weselnych zamiast kwiatów?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • animatorka 30 lip 2010, 8:14
    A ja jestem z tych co poprosili o kupon totka język uważam, że to super pomysł na ekscytujący upominek przymrużenie oka
    Cytuj
  • aleksander_wielki 30 lip 2010, 11:28
    animatorka napisał:A ja jestem z tych co poprosili o kupon totka język uważam, że to super pomysł na ekscytujący upominek przymrużenie oka
    czyli co, planujecie zamiast wejścia tortu oglądanie losowania lotto, a zamiast nocy poślubnej wspólne sprawdzanie kuponów?? znam bardziej ekscytujące czynności język

    Cytuj
  • animatorka 30 lip 2010, 12:19
    Bez przesady... zresztą mina Ci zrzędnie, jak naprawdę coś wygramy język
    Cytuj
  • aleksander_wielki 30 lip 2010, 14:17
    na pewno... tylko daj koniecznie znać przymrużenie oka może wtedy zacznę grać
    Cytuj
  • magdallenka 30 lip 2010, 15:27
    Mi się pomysł z totkiem też podoba język ale akurat poprosiliśmy z narzeczonym o coś innego... Każdy ma nam przynieść jakąś książkę przymrużenie oka Kiedyś znalazłam stronę z wierszykami dzięki którym można prosić o różne rzeczy no i jak tylko zobaczyłam, że są książki to strasznie mi się to spodobał. Zwłaszcza, że mój narzeczony jest obcokrajowcem, więc goście będą "mieszani" i bardzo jestem ciekawa jakie książki się trafią przymrużenie oka
    Cytuj
  • beatrice060 8 sie 2010, 17:21
    zamiast kwiatów Młodzi proszą o słodycze, książki, kupony lotto, figurki np.aniołki
    różne różności ;-)
    Cytuj
  • joana27 8 sie 2010, 19:18
    magdallenka napisał:Mi się pomysł z totkiem też podoba język ale akurat poprosiliśmy z narzeczonym o coś innego... Każdy ma nam przynieść jakąś książkę przymrużenie oka Kiedyś znalazłam stronę z wierszykami dzięki którym można prosić o różne rzeczy no i jak tylko zobaczyłam, że są książki to strasznie mi się to spodobał. Zwłaszcza, że mój narzeczony jest obcokrajowcem, więc goście będą "mieszani" i bardzo jestem ciekawa jakie książki się trafią przymrużenie oka
    książki to jest bardzo fajny pomysł! Muszę ponegocjować trochę z moim narzeczonym, bo znając go to pewnie będzie wolał wino przymrużenie oka
    Cytuj
  • natima 8 sie 2010, 19:43
    A dlaczego prosić o coś innego zamiast kwiatów? Przecież tak niewiele jest dni w życiu, kiedy można dostać tle wspaniałych kwiatów... Ja z tego bym nie rezygnowała uśmiech
    Cytuj
  • brendawalsh 8 sie 2010, 22:10
    natima napisał:A dlaczego prosić o coś innego zamiast kwiatów? Przecież tak niewiele jest dni w życiu, kiedy można dostać tle wspaniałych kwiatów... Ja z tego bym nie rezygnowała uśmiech
    Kwiaty są bardzo nietrwałe, dlatego myślę, że to fajny pomysł poprosić o coś innego...
    Cytuj
  • natima 8 sie 2010, 23:15
    brendawalsh napisał:Kwiaty są bardzo nietrwałe, dlatego myślę, że to fajny pomysł poprosić o coś innego...
    A inne rzeczy typu wino czy totek są dużo trwalsze? Też są "jednorazowego" użycia... język
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum