Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Diagnostyka niedosłuchu, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Diagnostyka niedosłuchu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Ogryzka 31 paź 2023, 20:32
    Diagnostyka jest bardzo ważna i myślę, że najlepiej od razu przy jakichkolwiek podejrzeniach zrobić badania. Co do Kajetanów słyszałam dużo pozytywnych opinii od rodziców maluchów które tam mają prowadzone badania. W rodzinie mamy chłopca z implantami.
    Cytuj
  • Meggi85 2 lis 2023, 17:40
    To bardzo ważne. Kajetany potrafią mieć podejście zarówno do zestresowanych rodziców jak i do dzieci. Małe dzieci jednak wymagają odpowiedziego podejścia.
    Cytuj
  • jarzebina 17 lis 2023, 16:09
    Meggi85 napisał:I jak udało się zadzwonić i dowiedzieć tego co potrzebowałaś? Te Panie w Kajetanach na infolini to mają złotą cierpliwość.
    Tak, dziękuję. Wszystko poszło bardzo sprawnie. Fachowa, rzeczowa rozmowa. Umówiłam się od razu na wizytę uśmiech Jeszcze raz dzięki za polecenie uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 18 lis 2023, 11:07
    Na pewno w Kajetanach trafisz w dobre ręce i wszystko się ułoży. Widać, że jesteś spokojniejsza.
    Cytuj
  • ZoHaHa 2 kwi 2024, 11:02
    Podepnę się pod temat, żeby nie dublować. Prawdopodobnie moja córka będzie miała wszczepione implanty. Jakie ośrodku polecacie? Oraz jakiej gwarancji ośrodki udzielają na implant? Słyszałam, że z tym różnie bywa. Może być 2,3, a nawet 5 lat, to prawda?
    Cytuj
  • jarzebina 2 kwi 2024, 11:15
    Tak, ja też to zauważyłam, w Kajetanach dali nam 5 lat, więc dla mnie super
    Cytuj
  • Petrova 12 kwi 2024, 11:27
    5 lat to dużo. A jak z czasem oczekiwania?
    Cytuj
  • jarzebina 25 kwi 2024, 10:55
    Pytasz o czas oczekiwania na zabieg? Czy wymianę na gwarancji? Z terminami zabiegów nie wiem jak jest obecnie, ale jeśli chodzi o czas oczekiwania na nowy procesor, to niby około roku może trwać, ale zwykle to raczej kilka miesięcy.
    Cytuj
  • Meggi85 29 kwi 2024, 10:40
    jarzebina napisał:Tak, ja też to zauważyłam, w Kajetanach dali nam 5 lat, więc dla mnie super
    Kajetany to jedyne znane mi miejsce gdzie ta gwarancji jest 5 lat. Dużo osób nie zwraca na to uwagi, ale to bardzo długi okres gwarancji na procesor i warto wiedzieć, że jest taka opcja.
    Cytuj
  • jarzebina 2 maj 2024, 22:26
    No biorąc pod uwagę 3 lata w innych miejscach, to różnica jest znacząca i zdecydowanie gra jest warta świeczki
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum