Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Najtańsza apteka, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Najtańsza apteka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jankowa 31 maj 2022, 20:41
    Promocja w DOZ jest naprawdę super, dziadkowie wykupili leki i zapłacili sporo mniej niż płacą w innych miejscach.
    Cytuj
  • ZoHaHa 21 cze 2022, 20:57
    Bardzo fajna promocja, powiedziałam o niej rodzicom, bo okazało się, że też się już wiekiem łapią, oboje są po 60tce. 20% zniżki to już naprawdę spora oszczędność
    Cytuj
  • marg_1 29 lip 2022, 17:42
    Racja, zwłaszcza w tych czasach, kiedy wszystko takie drogie. Jakby ktoś się zastanawiał, to promocja w doz trwa cały czas, robiłam w tygodniu zakupy.
    Cytuj
  • Uncia 30 lip 2022, 11:48
    Moi dziadkowie również regularnie korzystają z promocji w DOZ, 20% zniżki to naprawdę sporo.
    Cytuj
  • ZoHaHa 30 lip 2022, 12:10
    No raczej póki co nie zanosi się na zadne zmiany w tej kwestii, pytałam nawet w aptece, do kiedy ta promocja, ale panie nic nie słyszały, żeby miała się zakończyć
    Cytuj
  • marg_1 28 paź 2022, 13:42
    Ale nawet bez zniżki mam wrażenie, że w doz są najniższe ceny. Jak porównuję różne apteki, to tu zawsze jest najtaniej.
    Cytuj
  • Marynka 30 gru 2022, 19:30
    W DOZ można znaleźć też sporo środków higienicznych, dla mnie to bardzo wygodne, bo u mnie w mieście nie ma sklepu medycznego.
    Cytuj
  • Uncia 27 lut 2023, 20:57
    A wiecie czy w doz jest ta promocja na darmowe próbki środków higienicznych?
    Cytuj
  • jankowa 31 mar 2023, 23:02
    Tak, z tego co wiem promocja nadal obowiązuje, można otrzymać darmowe próbki.
    Cytuj
  • Aniczka88 29 kwi 2023, 21:16
    Tak obowiązuje, moja babcia brała w tym tygodniu żeby dobrać sobie odpowiednie, super sprawa w doz z tymi próbkami.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: menopauza