Favore.plForumPozostałe tematy

Zakupy do domu, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zakupy do domu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 z 4  
  • jarzebina 19 sie 2021, 15:46
    Normalnie w google play albo app store, w sierpniu rabat -10% jest w dowolny dzień, nie tylko w weekendy jak do tej pory
    Cytuj
  • grzyb_h 1 wrz 2021, 22:50
    jarzebina napisał:Normalnie w google play albo app store, w sierpniu rabat -10% jest w dowolny dzień, nie tylko w weekendy jak do tej pory
    Chyba już nie zdążę podjechać w tym tygodniu ale mam nadzieje, ze we wrześniu będzie jeszcze więcej promocji w Carrefour uśmiech
    Cytuj
  • marg_1 8 wrz 2021, 21:41
    W Carrefour do 11.09 rabat 20% na wszystkie drukarki uśmiech Dla mnie jak znalazł przy rozpoczęciu roku szkolnego.
    Cytuj
  • Marta8001 10 wrz 2021, 22:59
    Carrefour faktycznie poszalał z promocjami na początek roku, ja dzieciaka odkupiłam do szkoły w sumie za niewielkie pieniądze.
    Cytuj
  • Polska2018 3 paź 2021, 18:08
    A teraz jest jakaś konkretna promocja w Carrefourze? Wybieram się na większe zakupy.
    Cytuj
  • Ogryzka 3 paź 2021, 19:45
    Polska2018 napisał:A teraz jest jakaś konkretna promocja w Carrefourze? Wybieram się na większe zakupy.
    W Carrefour zawsze jest promocja uśmiech Teraz jest opcja ZYSKOTEKA gdzie wiele rzeczy jest 2 + 1 gratis.
    Cytuj
  • Ogryzka 3 paź 2021, 19:47
    W październiku ma być jeszcze więcej, ma być 2 + 1gratis, 3 + 1 gratis, 30 % i 40%. Na pewno nie raz jeszcze ma tym skorzystam uśmiech
    Cytuj
  • marg_1 4 paź 2021, 14:29
    Polska2018 napisał:A teraz jest jakaś konkretna promocja w Carrefourze? Wybieram się na większe zakupy.
    Od dzisiaj weszła promocja na tabletki Fairy do zmywarki w cenie 30% taniej i znicze szklane 2+1 gratis uśmiech
    Cytuj
  • Marta8001 1 lis 2021, 18:42
    Mówisz o marce własnej Carrefoura? Właśnie słyszałam, że jakość jest wysoka, polscy producenci.
    Cytuj
  • Kabanos 3 lis 2021, 7:54
    jarzebina napisał:Tam mają tą akcję, Ceny niskie jak dawniej, prawda? Pewnie stąd takie promocje.
    Ceny niskie jak dawniej to też nazwa Carrefour gazetki bo tam można znaleźć produkty w niskich cenach. Do tego mają swoje marki własne, które zawsze wychodzą najkorzystniej.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: szkoła rodzenia