Favore.plForumPozostałe tematy

Zakupy przez internet, co kupujecie?, strona 36

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zakupy przez internet, co kupujecie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • pleciek3 27 lut 2018, 18:24
    Wiele rzeczy kupuję przez internet. Zdecydowanie ogromna oszczędność pieniędzy.
    Cytuj
  • Ecia 28 lut 2018, 22:36
    W sumie to wszytsko prócz żywności... OCzywiście takiej która musi być świeża przymrużenie oka
    Cytuj
  • zozool 5 mar 2018, 19:47
    Ja ostatnio zacząłem kupować nawet żywność poprzez internet. Wbrew pozorom, jakość jest na prawdę dobra.
    Cytuj
  • tintin44 9 mar 2018, 13:30
    W dzisiejszych czasach czasami można coś kupić tylko przez internet. Takie już czasy nastały.
    Cytuj
  • Veiva 9 mar 2018, 17:43
    Łatwo uzależnić się od zakupów w internecie. W końcu jest to tylko kilka kliknięć uśmiech
    Cytuj
  • kara0903 9 mar 2018, 19:04
    Ja nie robię zakupów przez internet. Nie ufam takiej formie, jestem staromodny.
    Cytuj
  • GabrySss 10 mar 2018, 14:27
    Z reguły ubrania i sprzęt taki jak np, telewizor czy telefon. Całą resztę kupuję bezpośrednio w sklepach.
    Cytuj
  • adammaj 14 mar 2018, 18:23
    Ja kupiłam ostatnio dla chrześnicy zabawki drewniane, bardzo fajnie wyglądają i są świetnie wykonane, solidne i ładnie ozdobione. Takie zabawki dla szkrabów świetnie sie spisują. Dużo rzeczy można znaleźć u nich w bibabu, na pewno jeszcze nie raz tam wrócę.
    Cytuj
  • hejheja 27 lis 2018, 5:09
    Pewnie, że są, no to widać bardzo kiepsko szukasz przebiegły
    Cytuj
  • yyyxxx 28 lis 2018, 10:56
    Nigdy nie rozumiałam takich ludzi , którzy tracą swój najprawdopodobniej bardzo cenny czas , aby pisać takie odpowiedzi jak ta powyższa . Jak nie chce ci się odpowiedzieć coś sensownego to po co w ogóle coś piszesz ? gdybym znalazła to nie pisałabym nic w tym wątku i nikomu nie zawracałabym głowy swoimi problemami , też chodzi mi o takie strony które są stale aktualizowane bo co z tego , że ktoś będzie aktualizował promocje na przykład raz na ruski rok
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: fotki psów