Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Myszka dobra do gier?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Myszka dobra do gier?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ciechanka11 11 wrz 2012, 12:41
    Szukam myszki na prezent dla mojego kuzyna (13 l.). Wymyśliłam, że fajnie byłoby kupić mu myszkę gamingową (tak się to chyba pisze język). Nie chcę wydawać za nią więcej niż około 100 zł. Znalazłam fajny model od iBOXa - Dominator, który ma całkiem niezłe recenzje.

    Może ktoś z Was wie więcej na temat tego sprzętu, ma go? Albo jakiś inny sprawdzony model? Nie chcę kupić jakiegoś badziewia.
    Cytuj
  • brystoleczek 13 wrz 2012, 8:13
    Dobrą myszkę kupisz już za 40 zł język Wystarczy, że Twój kuzyn dobrze ustawi sobie częstotliwości w Windowsie i w grze. Wtedy nie odczuje różnicy czy ma myszkę za 40 zł czy za 200 zł język nie ma sensu kupować drogiej myszki język

    Cytuj
  • szeptamy 2 gru 2013, 12:50
    no ja właśnie nie wiem czy za taką cene kupisz coś dobrego do gry czy pracy - słyszałam ze te iboxowe są bardzo fajne, ja mam natomiast pytanie czy lepiej ka kablu czy bezprzewodowa?
    Cytuj
  • Messert 3 gru 2013, 9:40     (ostatnio zmieniony przez autora 5 gru 2013, 11:49, w całości zmieniany 1 raz)
    Na myszkę nie warto wydać więcej niż te 50 zł, chyba że ma od razu parzyć kawę i robić za budzik

    ------------------------------------------------------------------------
    http://www.maciejdyjas.pl/
    Cytuj
  • betinka99 6 gru 2013, 12:18
    Za taki produkt nie warto przepłacać, wystarczy kupić coś w granicach 50-60 złotych i będzie wystarczająco.
    Cytuj
  • Paton88 12 gru 2013, 12:09     (ostatnio zmieniony przez autora 13 gru 2013, 10:59, w całości zmieniany 1 raz)
    Nawet za 30 zł kupisz porządną myszkę. Wydawać 100 zł na myszkę to jak wyrzucić pieniądze w błoto

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    [url=http://sklep.firmabratki.pl/pl/c/Ozdoby-do-wlosow/28]kliknij tu[/url]
    Cytuj
  • 8 sty 2014, 14:03
    Paton88 napisał:Nawet za 30 zł kupisz porządną myszkę. Wydawać 100 zł na myszkę to jak wyrzucić pieniądze w błoto
    Ale tu chodzi o myszkę do gier. To nie jest zwykła myszka, ma o wiele więcej przycisków i funkcji. Porządnej myszki do gier nie kupisz za 30 zł.
    Cytuj
  • nina_ky 19 sty 2014, 21:19
    Jeśli ma dobre recenzję to sądzę, ze można ją spokojnie kupić. Możesz też popatrzeć na allegro (o ile tam nie szukałaś już) czy może jest jakaś lepsza w podobnej cenie.
    Cytuj
  • Garcia 3 wrz 2021, 21:03
    Nie droga i całkiem spoko jest ta myszka Genesis Krypton 200. Cichy klik, podświetlane RGB
    Cytuj
  • Pakitta 24 paź 2021, 22:41
    Z takich prostrzych, dla poczatkujacego gracza polecam Genesis Krypton 220
    Cytuj
1 2 z 2  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum
Poprzednia: Lampy studyjne
Następna: Lomografia