Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Czas wolny, strona 10

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czas wolny

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Agness5 11 kwi 2018, 11:43
    moim hobby chwilowo jest ogrodnictwo a raczej porządki w ogrodzie...
    Cytuj
  • mike012 4 cze 2019, 11:54
    Lubię spędzać czas aktywnie i często wsiadam na rower by się trochę zrelaksować. Wystarczy do tego butelka wody, dobry kask i ubezpieczenie roweru, które znalazłem w Cuk. Bardzo się przydaje w razie awarii sprzętu.
    Cytuj
  • MartaPred 4 cze 2019, 14:37
    Zimą to tylko jazda na stok! Uwielbiam jeździć na snowboardzie i wszystkim polecam. Jak szukacie sklepu gdzie kupicie wsystko co potrzebe - sprzęt, ubrania i dodatki to polecam zygzaksnow. https://zygzaksnow.pl/pl/cid71-wiazania-snowboardowe
    Cytuj
  • Selenaa 3 lis 2019, 15:23
    Każde miasto w Polsce ma dla mnie jakąś taką wartośc, może dlatego, że jestem 100% patriotą uśmiech
    Ostatnio bardzo spodobała mi się Łódź, klimatyczne miasto, którego nie da się zwiedzić w dwa trzy dni. Dlatego byłam tam kilka razy i głownie spałam w tym miejscu. Czysto, ładnie, tramwajem można podjechać na piotrkowską.
    Cytuj
  • nowa_kamila 29 gru 2022, 10:59
    Jeśli Twoim hobby jest myślistwo i wędkarstwo to warto pomyśleć o wysokiej jakości akcesoriach i odzieży oferowanej przez https://fraya.pl/. Wśród wielu renomowanych marek posiadają produkty firm takich jak Deerhunter, F.Engel, czy Graff. W bogatym asortymencie jaki posiadają znajdziesz produkty które nie tylko odznaczają się wysoką jakością ale także spełniają doskonale swoje funkcję i są wygodne, funkcjonalne oraz wytrzymałe. Firma ta od lat zajmuje się zaopatrzeniem w produkty outdoorowe na wielu światowych rynkach co daje Ci pewność co do zakupionych tam rzeczy. Sama korzystam z ich oferty i mogę potwierdzić ich wysoką jakość a także przystępną cenę. Szczerze polecam to miejsce.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum