Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Seriale - lubicie ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Seriale - lubicie ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Ogryzka 30 lip 2021, 14:29
    Czy lubicie seriale? Jeśli tak to jakie oglądacie, czy wybieracie jakoś konkretnie czy może jak coś wam się po czołówce spodoba. Szukam czegoś fajnego do oglądania. Mam Player.pl więc chętnie tam.
    Cytuj
  • Meggi85 31 lip 2021, 9:43
    Na player to na pewno polecam kryminalne. Genialne są chyba wszystkie. A do tego niedługo rusza "Skazana". „Skazana” to historia na motywach książki Ewy Ornackiej „Skazane na potępienie”. Dodatkowo wiele z postaci przedstawionych w serialu inspirowanych jest prawdziwymi przestępczyniami, znanymi z pierwszych stron gazet. Sędzina trafia do więzienia i musi sobie poradzić uśmiech
    Cytuj
  • Ogryzka 30 sie 2021, 8:59
    Ooo i to może być strzał w dziesiątkę dla mnie z tą Skazaną. Lubię kryminały, a jeszcze ta historia że to akurat sędzina trafia do więzienia. Z tego co widzę to jutro ma ruszyć.
    Cytuj
  • grzyb_h 31 sie 2021, 21:13
    Ja już oglądałem pierwszy odcinek. Genialny serial i powiem wam, że czekam na drugi odcinek i kolejne. Jak będą tak samo mocno trzymać w napięciu to będzie extra.
    Cytuj
  • Meggi85 29 wrz 2021, 21:32
    grzyb_h napisał:Ja już oglądałem pierwszy odcinek. Genialny serial i powiem wam, że czekam na drugi odcinek i kolejne. Jak będą tak samo mocno trzymać w napięciu to będzie extra.
    Nie chce tu spoilerów robić ale jest już piąty odcinek uśmiech Świetnie się rozkręca i coraz ciekawiej się robi. Skazana na pewno mi się podoba i będę oglądać. Czekam na te odcinki co wtorek.
    Cytuj
  • artie 30 wrz 2021, 22:01
    To prawda, jest pięć odcinków uśmiech odpaliłam sobie wczoraj playera, żeby obejrzeć jeden odcinek i co? obejrzałam wszystkie wielki uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 27 paź 2021, 19:31
    Jest już na player Skazanej dostępny cały sezon. Oglądałam wszystkie 8 odcinków i stanowzzo mam nadzieje, że szybko pojawią się kolejne. Aktorzy nieźle się odnaleźli w swoich rolach. Pati mistrz.
    Cytuj
  • izapixi 29 paź 2021, 16:49
    jestem ciekawa co się będzie działo w drugim sezonie, skończyło się bardzo ciekawą akcją uśmiech Agata Kulesza świetna, super sobie poradizla z tą rolą
    Cytuj
  • Kabanos 31 paź 2021, 21:44
    Mnie wciągnęła na player Pajęczyna, Serial, którego akcja toczy się równolegle w dwóch czasach: w 1978 roku oraz w 2010 roku. We wtorek kolejny odcinek.
    Cytuj
  • Ogryzka 25 lis 2021, 14:37
    Na pewno warto zobaczyć Chyłkę. Zaczęłam oglądać i pochłonęło mnie. Obejrzałam prawie wszystkie sezony i czekam na ostatni. Rusza 30 go listopada. To już ostatni sezon więc na pewno będzie się działo.
    Cytuj
1 2 z 2  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: mech na kostce