Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Co nowego w ofertach bankowych ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co nowego w ofertach bankowych ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • calvaro25 17 sty 2013, 18:54
    Liczę na to, że każdy będzie tutaj na bieżąco dodawał nowinki z rynku finansowego.
    Na początek informuję, że mBank oferuje każdemu klientowi, który złoży wniosek o rachunek firmowy mBIZNES, bezpłatne przelewy internetowe przez 12 miesięcy. Dodatkowo jeżeli będzie z tego konta opłacał składki otrzyma aż 300 zł na ZUS ! Promocja trwa do 31.01.2013 r.
    Pozdrawiam i czekam na bieżące info
    Cytuj
  • wiolakrasny 14 sie 2013, 22:57
    coraz wiecej mozliwosci brania kredytow i korzystniejsze oferty bo wakacje
    Cytuj
  • janetszanel19 26 sie 2013, 18:53
    Jak sprawdzałam ostatnio [url=http://porownanie-ofert.com]porównanie lokat[/url] to zwróciłam uwagę na ofertę Getin. Spoko lokata i do tego kilka fajnych rozwiązań.
    Cytuj
  • 30 sie 2013, 10:46
    mBank jakos do mnie mało przemawia. Mają korzystną ofertę dla kont osobistych. Dwa lata temu planowałem otworzyć firme. Specjalizuję się w budownictwie. Posiadam wykształcenie inżynierskie w tej kwestii. Cóż chciałem otworzyć firme, jednak brakowało mi trochę finansów. Próbowałem pozyczyć od rodzinki, ale czasem mam wąpliwosci co do tego czy rodzina jest lepsza od "banków"uśmiech nie wazne, nie miałem mozliwości pozyczkowania od rodziny. Więc postanowiłem kierować się do banków. I co? mBank niestety mnie zawiódł. Nie uzyskałem od nich żadnych konkretnych informacji.Na początek konsultant był bardzo nie miły. wiem chłop mógł mieć ciężki dzień. Ale ja też nie miałem lekkiego dnia wtedy.Spięcie. Pokłóciłem się z nim, bo na początek powiedziałem,ze nie wyglądam na osobę która może być kredytowany u nich. Poprosiłem innego konsultanta. nastepnie powiedział, ze mogę być kredytowany. Ale oprocentowanie mają dość duże, zrezygnowałem z ich opcji. Skierowałem się do ING. Wziąem w ciągu tygodnia pożyczkę a firmę. I jestem zadowolony. Na razie jestem w trakcie spłacania. Ale nie idzie mi to źle. Oprocentowanie nie zjada mnie tak jak w mBanku. Proponuje przedewszystkim dobrze pogadać z konsultantem Szczerze opowiedzieć swoją sytuacje ,nie kłamać, żeby wychodzić dobrze w oczach drugiego człowieka.
    Pozdrawiam.
    Cytuj
  • Agnieszkka 24 wrz 2013, 15:19
    Ostatnio sporo jest nowości w ofertach bankowych, nawet banki o których raczej nie było słychać wychodzą z nowościami. Czytałam ostatnio o kartach dla kierowców ze zniżką na paliwo w getin banku.
    Cytuj
  • IKZE 30 wrz 2013, 22:08
    Ogólnie każdy bank ma coś ciekawego w swojej ofercie, czego nie mam inny bank, wystarczy rozejrzeć się po ofertach różnych banków, żeby wybrać coś odpowiedniego dla siebie, bo dla jednych będzie ważniejsze oprocentowanie rachunku, a dla kogoś innego zwroty za zakupy kartą. Ale faktycznie, obecnie chyba mBank ma jedną z najciekawszych ofert, przynajmniej jeśli chodzi o konta osobiste i formowe. Sam mam konto w BZWBK i PKO, gdzie co do tego pierwszego jestem zadowolony, a co do drugiego już trochę mniej, ale gdybym teraz otwierał swój rachunek, to kto wie, czy bym nie założył go właśnie w mBanku
    Cytuj
  • adamiakmatinka 9 paź 2013, 11:10
    ING zaczęło oferować ostatnio konta oszczędnościowe i [url=http://]lokaty[/url] - może być ciekawie bo usługi dodatkowe są dość innowacyjne.
    Cytuj
  • blue-green 9 paź 2013, 21:45
    Skok Wołomin ma lokatę rentierską 6,4 do 6,9% w skali roku,dodatkowym plusem jest to, że minimalna wpłata na taką lokatę to zaledwie 1000 zł.
    Cytuj
  • 11 paź 2013, 13:02
    Osobiście polecam Alior Sync. Fajne konto internetowe, które daj Ci możliwość uzyskania zwrotów z zakupów internetowych. Polecam zapoznać się z ofertą.
    Cytuj
  • dexter01 12 paź 2013, 7:35
    Co nowego... nowego może nie ale stare wraca
    http://www.porownaniekredytowhipotecznych.com.pl/pdf/BezczelnakorupcjaczyzwyklaglupotaMieszkaniedlaMlodychczyliwarunkiMdM.pdf
    czyli wszędobylska korupcja i wykorzystywanie przesłowiowych LEMINGÓW.
    Cytuj
1 2 z 2  
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum