Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

MBank wprowadza opłatę za kartę debetową od 1 sierpnia, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

MBank wprowadza opłatę za kartę debetową od 1 sierpnia

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Greed 3 cze 2011, 16:38
    Tu więcej o zmianach dotyczących wprowadzenia opłaty za kartę [url=http://www.mbank.pl/blog/artykul,972,zmiana-w-ofercie-cenowej-kart-debetowych-od-1-sierpnia-2011-r.html]link[/url]

    Jednak jakoś bank tym się aż tak mocno nie chwali.
    Cytuj
  • RORek 3 cze 2011, 17:31
    E to jeszcze nic. ING bank w koncie Direct pobiera chyba nawet 7 zł miesięcznie, jeśli klient nie wykona zakupów za 100 zł czy 300 zł.
    Pójście do banku po kasę w okienku to opłata 9 zł, a w płata na konto w banku też wiąże się z prowizją.
    Mbank i tak jest mało pazerny w porównaniu do konkurencji. Mógł dać opłatę 4 zł miesięcznie tak jak to jest w Pocztowym, tylko tam nie można być zwolnionym z opłaty w zamian za korzystanie z debetówki. Suma sumarum debetówki są droższe od kart kredytowych! Kiedyś było to nie do pomyślenia.
    Cytuj
  • Konsument 3 cze 2011, 18:18
    Z mBankiem tak mnie to interesuje, bo jakby nie było 2 mln klientów to nie w kaszę dmuchał. W ślad za mbankiem mogą pójść inne banki, choć niektóre z nich w zamian za wysokie wpływy na konto rezygnują z pobierania opłat albo za jedną dużą opłatę dają wszystko już "za darmo".

    Wiem, że mbank reklamuje się jako darmowy, więc taka zmiana podejścia do biznesu jest interesująca. Bez karty klient przecież nie wypłaci kasy z konta, a w tym punktach/kioskach pieniędzy pracownik nie wypłaci. Tam można tylko założyć konto lub coś zmienić. 2 zł to nie dużo, ale to może być sondowanie rynku czy nie da się ściągnąć z klientów innych opłat.
    Cytuj
  • SawkaE 4 lip 2011, 13:17
    Znajomy który mam tam konto mówi, że już od jakiegoś czasu można przez bankowość elektroniczną zrezygnować z karty beż żadnych opłat. Ale co i jak to nie wiem.
    Cytuj
  • PatronX 16 sie 2011, 12:37
    A co to za problem, chyba każdy na samo jedzenie wyda miesięcznie te 100 złotych. Korzystam z mBanku z 8 lat i jestem z niego zadowolony. uśmiech
    Cytuj
  • ewelaaa 16 sie 2011, 13:40
    szukam konkurencji- czyli takiego samego banku ale darmowego, bez żadnej opłaty. Czy jest taki?Dużo widzi się na ulicy np milenium...
    Który bank może mi zapewnić to samo tylko bez tych 2 zł? Po prostu bardzo mi to przeszkadza i tak jak kolega/koleżanka zauważyła Powinni zmienić hasło reklamowe
    Cytuj
  • angielvisual 9 maj 2013, 20:44
    Szersze informacje na temat tabeli opłat i prowizji mbank można znaleźć na [url=http://www.banki-opinie.info/mbank-f29/]mbank forum[/url]. Zapraszam i pozdrawiam,
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum