Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Oferta pożyczki dla osób prywatnych Polsce, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Oferta pożyczki dla osób prywatnych Polsce

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • dexter01 21 sie 2012, 8:17
    Aquarella napisał:Z tego, co wiem, wiele osób poleca te pożyczki dla każdego.
    Z tego co wiem to jednak mało kto akurat ok money poleca, ludzie wolą via sms czy nawet providenta. Dobra pożyczka nie dla każdego jest właśnie przymrużenie oka Droga i nie dobra jest dla każdego.
    Cytuj
  • ivers 16 paź 2012, 11:51
    Zamiast brać takie pożyczki od nieznajomych firm, lepiej iść do jakiegoś banku, który da nam lepszą ofertę niż ta pani co się tutaj ogłasza.


    Cytuj
  • zylek 19 paź 2012, 12:53
    Zobaczcie Pożyczki prywatne bywają lepszą ofertą od kredytów w bankach. Czy bank daje taką kasę bez biku i zaświadczeń? Sądzę, że nie...
    Cytuj
  • dexter01 8 gru 2012, 8:18
    Oj... wmawianie ludziom, że pozabankowe pożyczki są lepsze od bankowych to może jeszcze nie przestępstwo ale oszustwo. Ale jak to Premier Tusk powiedział "nie każde oszustwo jest przestępstwem".
    Poza bankiem pożycza się jak się jest zdesperowanym, potrzeba na leki czy wódkę. Taka prawda.
    Co to za pomysł aby udzielać pożyczki komuś kto jest w KRD?
    Przecie wiadomo, że potrzebuje żeby nie oddać.
    Zobaczcie wykresy sprzedaży alkoholu i udzielonych chwilówek -tak tak - idą równo.
    Cytuj
  • Klatka 10 gru 2012, 11:51     (ostatnio zmieniony przez autora 10 gru 2012, 11:52, w całości zmieniany 1 raz)
    Pożyczki prywatne są przynajmniej jak dla mnie bardzo ryzykowne. Ja zdecydowanie wolałabym skorzystać z oferty banku, ale parabanku jeśli moja historia kredytowa byłaby nie za ciekawa. Tym bardziej, że na rynku jest naprawdę sporo propozycji pożyczki w ciągu 15 minut nawet bez prowizji. Radzę się rozejrzeć, zanim się zdecydujecie na coś konkretnego.
    Cytuj
  • rabat24 2 sty 2013, 17:10
    To ogłoszenie jest trochę dziwne ( czy wam się też tak wydaje ) Jak należy rozumieć: roczna stopa procentowa 2% od wszystkich wniosków ? Ja to rozumie jednoznacznie że muszę zapłacić 2% od rozpatrzenia wniosku, nie mając pewności że otrzymam pożyczkę.
    Fenix2
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum