Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Plany oszczędnościowe

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Plany oszczędnościowe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Aquarella 25 lut 2013, 11:04
    Witam!

    Ostatnio zainteresował mnie temat planów oszczędnościowych. Całkiem ciekawą ofertę ma TAX CARE: plany oszczędnościowe. Obejmuje ona szeroki wybór planów oszczędnościowych kilku towarzystw ubezpieczeniowych oraz profesjonalne doradztwo w zakresie najkorzystniejszych rozwiązań. Co Wy na to?

    Pozdrawiam uśmiech
    Cytuj
  • Ada45 17 maj 2013, 11:20
    Popieram oszczędzanie, czy to na emeryturę czy na przyszłość dzieci. Nie wymaga to wielkich nakładów, ważna jest systematyczność. Dużo o oszczędzaniu, nawet takim codziennym przeczytałam ostatnio w serwisie czas na finanse.pl Fajne, przydatne informacje dla każdego.
    Cytuj
  • sonique321 20 maj 2013, 10:49
    Oszczędzanie z punktu widzenia jednostki jest dobre, ale z punktu widzenia makroekonomii już nie do końca..
    Cytuj
  • Jana1 4 cze 2013, 15:31
    Ostatnio mocno interesowałam się tematem oszczędzania i wiecie co się okazało?
    Najlepsze pomysły mają seniorzy, którzy było nie było, w naszym kraju nie mają lekko i mają dużą wiedzę na temat oszczędzania. Tu można nawet poczytać: http://forum.niska-emerytura.pl/
    Ostatecznie wzięłam się za oszczędzanie samodzielnie, nie angażując w to żadnych instytucji, bo to by chcieli prowizję, to opłaty, to podatek - zawsze coś.
    Cytuj
  • majnejm 25 lip 2013, 13:56
    Ja akurat uważam, że warto korzystać z jakieś formy doradztwa. Nie zawsze "zwykły" człowiek orientuje się w ofertach banków czy ubezpieczycieli. Na pewno internet ułatwia porównywanie ofert różnych usługodawców. Jest to przydatne w kwestii oszczędzania. Np. są porównywarki cen, które umożliwiają kupowanie tańszych produktów w sklepach internetowych. Podobnie porównywarki ofert, które składają się z różnych kalkulatorów jak np. [url=http://]optymalizator wydatków[/url]. Zawsze tego typu porównywarka pozwoli nam na znalezienie najlepszej oferty w danej chwili i zaoszczędzenie, np. na telefonie komórkowym, kredycie czy ubezpieczeniu.
    Cytuj
  • ewa1974ll 25 lip 2013, 14:44
    Najlepiej w złoto inwestować . Zawsze było i będzie w cenie.
    Cytuj
  • mikolajkowa 23 lip 2014, 21:26
    Naprawdę uważasz, że inwestowanie w złoto się opłaca? Ja jakoś nie jestem przekonana. Już lepiej zainwestować w lokaty. Ludzie niby mówią, że to się nie opłaca ale jak się dobrze poszuka to można trafić na ciekawą ofertę. Ja np. dowiedziałam się dzisiaj, że do 31 lipca w skoku wołomin mozna założyć lokatę na piątkę z oprocentowaniem stałym 5,5%. Jedynym minusem tej lokaty jak dla mnie jest to, że nie mozna jej odnowic.
    Cytuj
  • Meggi85 23 wrz 2014, 23:06
    Jesli ktoś szuka swojego sposobu na oszczędzanie, to może kogoś z Was zainspirują uczestnicy tego konkursu uśmiech:www.dlawiekszejidei.pl
    Cytuj
  • koonik 23 maj 2015, 15:24     (ostatnio zmieniony przez autora 10 cze 2015, 10:17, w całości zmieniany 1 raz)
    Wiem, że na państwo nie mogę liczyć, więc zainteresowałem się obligacjami korporacyjnym z [url=http://bestcapital.pl/dla-inwestorow/obligacje-korporacyjne/]Best Capital[/url]. Już teraz czerpie z nich zysk, ale jednak myślę o nicy przede wszystkim jako odpowiednim zabezpieczeniu na przyszłość.
    Cytuj
  • szarlottka 25 maj 2015, 11:27
    Ja póki co specyficznie podchodzę do planów oszczędnościowych, lokat itd. Na razie staram się oszczędzać na rachunkach i szukam tańszych rozwiązań. Ostatnio trafiłam na voip i chyba zacznę korzystać z telefonii internetowej, jets to alternatywa dla tradycyjnych operatorów. Wszystko co uda mi się zaoszczędzić będę odkładać a z czasem pomyślę o jakiejś nowej inwestycji.
    Cytuj
1 2 z 2