Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Pożyczka 0% prowizji, bez zaświadczeń

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pożyczka 0% prowizji, bez zaświadczeń

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ImprovedFinance 26 lis 2012, 13:32
    Kilka dni temu trafiłem w internecie na. Nie dość, że pierwsza chwilówka za darmo to jeszcze jej wysokość może wynieść nawet 1000 zł. Postanowiłem przetestować ten produkt aby wyrobić sobie na jego temat opinię i podzielić się swoimi spostrzeżeniami w internecie. Po wejściu na stronę ujrzałem typowy dla tego typu stron kalkulator gdzie można obliczyć sobie jakie będą koszty chwilówki.

    Moje zainteresowanie przykuło dwie rzeczy:

    - pierwsza chwilówka w vivus udzielana jest na kwotę aż 1000 zł
    - za przedłużenie chwilówki w wysokości 1000 zł vivus pobiera niewiarygodnie niską opłatę w porównaniu do innych firm chwilówkowych – tylko 130 zł.

    Później doczytałem jeszcze, że minimalny wiek pożyczkobiorcy to tylko 19 lat. Oferta vivus na tle innych podobnych ofert wydawała się tak niewiarygodna, że postanowiłem ją przetestować.

    Przeszedłem do wniosku i zadziwiła mnie jego prostota. Dosłownie tylko osiem pól do wypełnienia. Wniosek nie zawierał żadnych pytań o dochód i zatrudnienie. Wypełnienie wniosku zajęło mi niecałą minutę. Potem wystarczyło mi już tylko wykonać przelew weryfikacyjny z mojego konta bankowego na konto vivus w wysokości jednego grosza. Po kilkunastu minutach otrzymałem sms z informacją, że vivus udzielił mi chwilówki. Po kolejnych kilkunastu minutach przelew na kwotę 1000 zł pojawił się na moim koncie bankowym. Cały koszt chwilówki wyniósł mnie dosłownie 1 grosz, który wydałem na weryfikację.

    Podsumowanie: naprawdę warto
    Cytuj
  • ImprovedFinance 26 lis 2012, 13:34
    Zalety chwilówki
    Pierwsza chwilówka za darmo
    Minimalny wiek pożyczkobiorcy 19 lat
    Brak pytań o zatrudnienie i zarobki
    Kolejne chwilówki ze stosunkowo niską prowizją
    Pieniądze w niecałą godzinę na koncie
    Stosunkowo wysoka pierwsza pożyczka – aż 1000 zł
    Cytuj
  • Aquarella 28 lis 2012, 15:41
    Z tego, co widzę, rynek pożyczek chwilówek jest coraz większy...
    Pożyczki od 19. roku życia? Dlaczego akurat od 19.?? A nie od 18., czyli osiągnięcia pełnoletności, tak jak np. u OK Money?
    Cytuj
  • camper01 30 lis 2012, 10:12
    Właśnie Ministerstwo Sprawiedliwości razem z NBP oraz KNF'em rozpoczyna akcję "Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz" polegającą na informowaniu o wadach produktów pozabankowych takich jak bardzo szybki kredyt bez bika czy tym podobne dziwolągi biznesowe.
    Cytuj
  • Kajakarz 3 gru 2012, 20:38
    Ja to bym sobie na taki ranking zajrzał przed wzięciem pożyczki bez bik: żeby jedna orientować się w opłatach - o odsetkach vivusa też tam mozna poczytać
    Cytuj
  • odlajner 4 gru 2012, 9:50
    Ja się jakoś wzdrygam od tego, żeby brać takie chwilówki. Owszem oferty są coraz bardziej atrakcyjniejsze, ale nadal jakoś nie mam przekonania do takich firm. Bałbym się, że bym musiał o wiele wiele więcej oddać niż pożyczałem. Poczekam jeszcze może ze dwa lata i na rynku pojawi się jakaś firma, której w końcu zaufam.



    Cytuj
  • dexter01 8 gru 2012, 8:06
    odlajner napisał:Ja się jakoś wzdrygam od tego, żeby brać takie chwilówki. Owszem oferty są coraz bardziej atrakcyjniejsze, ale nadal jakoś nie mam przekonania do takich firm. Bałbym się, że bym musiał o wiele wiele więcej oddać niż pożyczałem. Poczekam jeszcze może ze dwa lata i na rynku pojawi się jakaś firma, której w końcu zaufam.
    2 lata chcesz czekać na możliwość pożyczenia? wielki uśmiech To już lepiej do pracy się wziąć ;]

    Ja się nie odczekam nigdy zaufania, wiem to, żadnej nie ufam. Każda manipuluje, socjotechnik używa, czarnego marketingu. Co chwila znajduje wpisy np. ok money, że są super i w ogóle a wszystkie rankingi przegrywają jako najdrożsi i najbardziej sprawdzający rejestry BIK czy KRD. Mogę podpowiedź pewien trick, mianowicie jak otrzymać pożyczkę za darmo na 2.100 PLN uśmiech Trzeba kliknąć link ;]
    Cytuj
  • altu 2 sty 2013, 11:38
    Są Extra Drogie. Ale cóż... Grupa docelowa tego typu pożyczek to też ludzie, którzy nie spłacają kredytów bankowych. Nie wiedzą tylko, że windykacja Chwilówki odbędzie się bardzo skutecznie, o wiele skuteczniej niż kredytu gotówkowego z banku. Przyjdzie wielki PAN i zabierze co się da z domu... Czasem w gazetach o tym piszą. Pożyczki bez dochodu też są, nawet są tak reklamowane "Nie zarabiasz ale możesz pożyczyć!".

    KNF coś próbował z tym zrobić ale widocznie za wiele interesów by naruszył i kicha. Oprocentowanie może i wyhamował ale pozwolił na prowizję na mega galaktycznym poziomie.

    Wrócą też pożyczki na dowód osobisty w bankach... jeszcze szczegółów nie znam.
    Cytuj
  • Klatka 8 lut 2013, 14:18
    Rozumiem, waszą ostrożność bo sama kiedyś nigdy bym nie pomyślała, że wezmę chwilówkę. Jednak sytuacja trochę niefortunnie się potoczyła, nagle potrzebowałam gotówki i się zdecydowałam na Vivus. Pierwsza pożyczka na krótki okres czasu faktycznie jest całkowicie za darmo. Minusem dla niektórych osób może być jednak to, że co prawda jest to chwilówka na dowód, ale wymagana jest także dobra historia kredytowa.
    Cytuj
  • Tomasz_Es 16 mar 2013, 13:56
    Proszę Państwa, decyzję o pożyczeniu od kogoś pieniędzy należy dobrze przemyśleć. A o wzięciu chwilówki to już najlepiej przemyśleć podwójnie. Polecam sprawdzić oferty, porównać i dopiero brać.
    Cytuj
1 2 z 2  
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum