Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Ślub w plenerze, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ślub w plenerze

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • IceBerg 3 wrz 2011, 12:06
    Tylko należy patrzeć na problem z innej strony. Ile takich wyjazdów mógłby zrobić kierownik USC dziennie? 4-5?
    Na zawarcie ślubu czekałoby się latami. Może należałoby zwiększyć personel USC czy coś w tym rodzaju nawet kosztem większych opłat. Ile razy w roku bierze się ślub? Oprócz takich szczególnych przypadków.
    A bez ślubu nie skorzysta się z wielu rozwiązań prawno-podatkowych.
    Cytuj
  • FreeDOOM 3 wrz 2011, 14:45
    Wszystkie te sceny z bajkowych ślubów na plaży czy w balonie to na pewno nie w POlsce. Może w USA takie cudactwa się praktykuje ale nie u nas. I w sumie dobrze. Jak ktoś dobrze wspomniał mielibyśmy cyrk a nie ślub. Może kościelny ślub w bikini z welonem na głowie. Żałośnie by to wyglądało.
    Cytuj
  • ArtDceco 3 wrz 2011, 16:16
    Ale co to znaczy uroczystość w godnych warunkach. To jakiś idiotyzm. A kto chciałby brać ślub w niegodnych warunkach?
    Ja tego nie rozumiem. Jeśli dla kogoś ślub na plaży jest spełnieniem marzeń to dlaczego mu tego nie umożliwić.
    Godne... a czy godne jest to aby poseł - reprezentant narodu - zasuwał autem 160 km/h za konwojem a złapany z piracenie przepisów zasłaniał się immunitetem. Więc czy coś jest godne lub nie, nie powinien tego oceniać urzędnik tylko sam zainteresowany. To uczciwe postawienie sprawy.
    Cytuj
  • PoradA_PrawnA 3 wrz 2011, 18:36
    Prawo kanoniczne też mówi, że ślub kościelny musi odbywać się w miejscu godziwym i świętym. Co to dokładnie znaczy to najlepiej wie ksiądz. Śluby kościelne zwłaszcza na wsi często odbywają się poza kościołem, ale na to musi wyrazić zgodę przełożony danej parafii. Wiadomo to jednak inna tradycja, a natura to jakby nie było dar boski, więc jest i godziwe i święte. Ale też nie jest tak, że ślub odbędzie się na jakiejś łące a o plaży to już w ogóle można zapomnieć.
    Cytuj
  • kifonda 24 mar 2015, 19:50
    Szkoda, że nie udało jej się spełnić swojego marzenia. Ja mam jeszcze bardziej szalone, bo chciałabym coś w ten deseń http://slubowisko.pl/porady-slubne/jeszcze-daleko/trzy-doliny-slub-w-narciarskim-raju-francji,8255#.VRGlQ-H0-rZ Narzeczony się zgodził, ale ja mam się zająć organizacją, więc mnie to przeraża. wielki uśmiech Na szczęście obczaiłam już tanie loty...
    Cytuj
  • koonik 26 mar 2015, 20:28
    Wielu moich znajomych o czymś takim marzy. Gdybym brał pod uwagę ślub, to pewnie też bym coś takiego rozważył
    Cytuj
  • kosmiczna 27 mar 2015, 15:21     (ostatnio zmieniony przez autora 28 mar 2015, 16:40, w całości zmieniany 1 raz)
    Bo to bardzo fajna sprawa. Warto też jak się decydujemy na taki ślub zadbać o fotografa. Co prawda USC oferuje fotografa, ale umówmy się trzy zdjęcia ze ślubu to kiepska alternatywa dla profesjonalnej super sesji.
    Dobrze jest wtedy wziać sobie fotografa swojego, na terenie Wrocławia i Krakowa możecie skorzystać z tego: http://www.gromolak.net/
    i będziecie mieć piękną pamiątkęuśmiech
    Cytuj
  • aserehe 23 wrz 2015, 11:12
    Ślub w plenerze to strasznie romantyczne uśmiech Jakby to jeszcze połączyć z weselem w Pałacu to już w ogóle istne szaleństwo, a można tak zrobić np, w Pałacu Domaniowskim nad Zalewem Domaniowskim uśmiech Jak to mówią kto bogatemu zabroni uśmiech
    Cytuj
  • cichocka48 21 paź 2015, 16:47
    W filmach!!To nie prawdziwe życie!
    Cytuj
  • Glinka 19 lis 2015, 18:40
    Uważacie, że robienie listy prezentów weselnych to dobre rozwiązanie? Znajomi zrobili taką listę- kupiliśmy im więcej jeden z takich prezentów. Wiemy też, że sporo osób nie zastosowało się do tej listy. Czy jest więc sens ją robić?
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum