Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Szybka Pożyczka czyli Chwilówka VS Kredyt w Banku, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Szybka Pożyczka czyli Chwilówka VS Kredyt w Banku

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Daria05 13 maj 2013, 10:56
    Camper01 - to nie jest tak jak myślisz. Mam dobre doświadczenia z firmami pozabankowymi. Wystarczy jedno - czytać umowę. Większość to normalnie działające instytucje pożyczkowe. A jeżeli warunki którejś z nich Tobie nie odpowiadają, to szukasz innej.
    Cytuj
  • moneymaker913 31 maj 2013, 10:27
    Szybkie pozyczki to jedna wielka sciema i mozna sobie narobic jeszcze wiecej problemow.
    Cytuj
  • Marczika 4 cze 2013, 14:38
    Od kredytu w banku według mnie lepsze są pożyczki pod zastaw. Na jakiś czas zastawiamy swój cenny sprzęt i gotówkę otrzymujemy od ręki. Nie musimy załatwiać żadnych formalności, wszystko idzie sprawnie. Ja biorę zawsze w lombardzie.
    Cytuj
  • szkrtel 7 cze 2013, 12:51     (ostatnio zmieniony przez autora 6 gru 2013, 11:17, w całości zmieniany 1 raz)
    Osobiście nie jestem osobą, która ma jakieś zobowiązania wobec takich instytucji, ale gdybym miał wybierać to zdecydowałbym się na bank, ponieważ bardzo dużo słyszy się o takich chwilówkach w TV, że lepiej w coś takiego nie wchodzić.
    Cytuj
  • zott 19 cze 2013, 9:16
    Ja zamiast kredytów wolę pójść do lombardu i dać coś w zastaw. Czasami tak jest, że nagle potrzebna jest gotówka. Ja korzystałam z Lombard Warszawa i jeśli zajdzie taka konieczność jeszcze raz to również z niego skorzystam. Plusem jest to, że lombard jest czynny 7 dni w tygodniu.
    Cytuj
  • 19 cze 2013, 14:11
    Myślę, że najlepsza w tym wypadku będzie pożyczka przez internet bez bik
    Ja zawsze korzystam z tej stronki i jest ok. Zawsze można się dużo dowiedzieć wielu informacji o tego typu pożyczkach.
    Cytuj
  • nowika 22 cze 2013, 10:12
    Szybko pożyczkę do 2 tysięcy można wziąć online na Via sms już dwa razy korzystałam z tej formy i ani razu nie miałam żadnych kłopotów czy ukrytych kosztów uśmiech Wszystko szybko i rzetelnie
    Cytuj
  • nowika 7 lip 2013, 15:24
    Ja ostatnio brałam szybką pożyczkę - na 30 dni - na Via sms, obyło się bez żadnych komplikacji, wszystko sprawnie i szybko
    Cytuj
  • Adrianol 7 lip 2013, 22:13
    Najlepsze zestawienie pożyczek w 2013 znalazłem dobre porównanie a najważniejsze że aktualizowane na bieżąco, dzięki czemu mamy dostęp do szybkiej pożyczki, ja proponuje vivus
    Cytuj
  • turistas1 19 lip 2013, 16:01
    wiADOmo że zależuy najwiecej od tego ile potrzebujemy gotówki na jaki cel i w jakim czasie jesteśmy w stanie ja spłacić, jeżeli chodzi o kredyty chwilówki to polecam szybko, tanio i bez bik, czyli otrzymać ja może absolutnie kazdy ale niestety pieniądze ograniczone
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum