Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

W co najlepiej inwestować w 2012 r ?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

W co najlepiej inwestować w 2012 r ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • leia85 2 paź 2012, 11:31
    Hehe, dokładnie wielki uśmiech
    Ja polecałabym raczej srebro lub nieruchomości.

    Cytuj
  • zylek 5 paź 2012, 11:29
    Dokładnie to tego typu nieruchomości - W zasadzie to można powiedzieć, że lepszego interesu w tym momencie po prostu nie ma.
    Cytuj
  • patrycjakon 13 lis 2012, 19:36
    ja zainwestowałam właśnie w IKZE. W dzisiejszych czasach o emeryturę należy zadbać samemu. A comiesięczne wpłaty nawet niewielkich sum, jak 50 czy 100zł pozwolą po jakimś czasie zgromadzić spory kapitał.
    Cytuj
  • fluksar 15 lis 2012, 8:26
    Ja kupiłem działkę budowlaną i teraz czekam, żeby ją sprzedać z zyskiem uśmiech Resztę oszczędności wpakowałem w nieruchomości.
    Cytuj
  • mamablizniakow 17 lis 2012, 14:09
    patrycjakon napisał:ja zainwestowałam właśnie w IKZE. W dzisiejszych czasach o emeryturę należy zadbać samemu. A comiesięczne wpłaty nawet niewielkich sum, jak 50 czy 100zł pozwolą po jakimś czasie zgromadzić spory kapitał.
    Zgadzam się. Nasze społeczeństwo nie jest do końca świadome co czeka je na emeryturze. Warto więc samemu zdecydować się na III filar. Niestety Państwo nie jest w stanie zagwarantować nam godnej emerytury.
    Cytuj
  • Aquarella 27 lis 2012, 10:22
    A ja myślę, że warto inwestować też w zdrowie - bez niego nic nie osiągniemy. Dlatego może warto zainteresować się takim rozwiązaniem jak prywatna polisa zdrowotna i zapewnić sobie dostęp do badań i leczenia na wysokim poziomie.
    Cytuj
  • zylek 27 lis 2012, 12:40
    Nic się w tym zakresie nie zmieniło. Zobaczcie jak przykładowo wyglądają teraz ceny najmu - Szok, prawda? Przy takich cenach lada dzień dojdzie do boomu. Wtedy ceny będą już szły wyłącznie w górę...
    Cytuj
  • Nautis 10 gru 2012, 15:48
    Przewrotnie powiem - w sztukę!
    Cytuj
  • ImprovedFinance 10 gru 2012, 22:33
    Ja myślę, że teraz warto zainwestować pieniądze na giełdzie.
    Sądzę, że teraz na giełdach ruszamy z hossą.



    Pożyczka świąteczna 0%

    Cytuj
  • Elwirra 11 gru 2012, 22:06
    Wszystko zależy od tego jaką kwotę chcemy zainwestować. Nieruchomości czy sztuka to dobry pomysł, ale kosztowny. Przeciętnego Kowalskiego raczej na to ie stać. Ale mniejsze sumy też można inwestować, najlepiej regularnie np. co miesiąc i długoterminowo, bo to się najbardziej opłaci.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum