Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Darmowa reklama dla firm w internecie.

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Darmowa reklama dla firm w internecie.

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 z 2  
  • stanlejf 20 sty 2012, 16:07
    Witam.

    Temat ten założyłem z myślą, aby pomóc sobie na wzajem.

    Proponuję umieszczać tu adresy str. internetowych,
    gdzie możemy za darmo reklamować swoje firmy, produkty, czy usługi.

    Za akceptację tematu i pomoc sobie na wzajem,
    z góry dziękuję.


    Cytuj
  • swpc 24 sty 2012, 12:45
    Darmowy katalog stron można dodawać strony firmowe.
    Cytuj
  • phi_marketing 26 sty 2012, 16:04
    Nie jestem zwolennikiem takich katalogów. Bardziej przemawiają do mnie rozwiązania jak wyżej w linku - można zaprezentować pełną i konkretną ofertę firmy. Myślę, że dla klientów ważne jest to, żeby znaleźli więcej informacji niż tylko te z katalogu. Katalog przeznaczony jest chyba tylko do pozycjonowania, choć z tego co widzę, firmy z synergiana ładnie się pozycjonują.
    Cytuj
  • UV-Druk 6 lut 2012, 12:36
    Darmowa reklama w internecie:
    - pisanie postów na forach związanych z daną branżą (reklama w stopce posta)
    - zamieszczanie ogłoszeń na portalach które odwiedza dużo ludzi (płatnych i bezpłat.) np:. allegro, oferia, favore, olx, gumtree, tablica, itd.
    - zamieszczenie wizytówek w portalach branżowych
    Cytuj
  • jacek_s_jacek 13 lut 2012, 13:31
    Wiele serwisów działa nie uczciwie.Ostatnio próbowałem zarejestrować swoje usługi reklamowe www.inter-page.pl na znanym portalu. Niestety po mozolnym wyszczególnianiu wszystkich danych firmy, doświadczeń, wyskoczyła nagła zmiana regulaminu sugerująca przymusowa opłatę.Takie działania trafnie wkurzają, zwykła gra psychologiczna.Lubie wiedzieć czy mam płacić wcześniej skrzywienie
    Cytuj
  • samuraj 7 maj 2012, 12:56
    Darmowa reklama w Internecie się przydaje, szczególnie jeśli ktoś dopiero rusza z własną firmą. Ale niestety z czasem to nie wystarcza i trzeba pomyśleć o tym, żeby prowadzić inne działania, żeby się wybić, a wtedy z pomocą przychodzą firmy zajmujące się profesjonalnym budowaniem wizerunku naszej firmy. Mnie bardzo podoba się oferta firmy Advanced Art, bo zajmują się kompleksową promocją naszej firmy w sieci, a do tego ceny mają przystępne.
    Cytuj
  • mkrawczykowski 23 maj 2012, 16:08
    Ogólnie z reklamą w internecie jest tak, że albo sobie zrobisz sam, albo zapłacisz. Teoretycznie wszystko możesz zrobić sam, ale trzeba umieć. Dobrym przykładem jest tu pozycjonowanie - na proste frazy niejeden już sobie stronę wybił na piękne, wysokie pozycje w SERPach. Musiał tylko poczytać jak to zrobić. Trudne frazy jednak wymagają już bardziej złożonych działań i dużych nakładów z góry - nie warto się tym zajmować samemu.
    Ale wracając do tematu - zastanów się gdzie są osoby, do których kierujesz swoją ofertę, znajdź strony na których takie osoby znajdziesz i zobacz czy mają np. forum.
    Cytuj
  • zylek 31 sie 2012, 12:37
    Nie ma czegoś takiego jak darmowa promocja. Zapewne darmową określacie promocję, którą zajmujecie się sami - tylko że wtedy tracicie mnóstwo czasu. Nie lepiej zająć się czymś, na czym doskonale się znacie? Rozwojem swoich interesów? Nad tym się właśnie spróbujcie zastanowić. Ja całość działań promocyjnych zleciłem im Przeprowadzali również modernizację strony internetowej. Mam to co najważniejsze - efekty. Nie mogę narzekać na ilość klientów znalezionych w sieci, a właśnie na tym mi zależało.
    Cytuj
  • samuraj 3 wrz 2012, 20:19
    mogę się zgodzić tym, że nie ma czegoś takiego, jak darmowa promocja w Internecie, jednak za wszystko trzeba płacić, a jak nawet ktoś tutaj napisał o pisaniu postów na forach, owszem to jest jakaś opcja, ale jednak mimo tego, że to się wydaje proste, jednak jak się nie potrafi można sobie więcej szkody niż pożytku zrobić. A jak chcemy rozpocząć działania w sieci lepiej myślę zatrudnić kogoś kto się na tym zna jak np ta firma
    Cytuj
  • 16 kwi 2013, 21:39     (ostatnio zmieniony przez autora 16 kwi 2013, 21:40, w całości zmieniany 1 raz)
    Baza firm umożliwia reklamę firmy za parę złotych a na blogu od czasu do czasu umieszczane są darmowe kody dzięki czemu możesz tam dodać wpis za darmo przymrużenie oka
    Cytuj
1 2 z 2  
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum