Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jak zarabiać na firmie więcej?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak zarabiać na firmie więcej?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 z 2
  • 23 lip 2013, 14:18
    1. Sprzedawaj więcej, lub
    2. Sprzedawaj drożej.
    Cytuj
  • szarlottka 16 paź 2013, 21:21     (ostatnio zmieniony przez autora 17 paź 2013, 11:14, w całości zmieniany 1 raz)
    Jeśli masz firmę transportową możesz zoptymalizować koszty dzięki monitoringowi gps. Przeczytaj sobie artykuł na [url=http://www.favore.pl/forum/samochody-uslugi-transportowe/ubezpieczenie-samochodu,285,2.html#post_35583][/url] Z własnego doświadczenia wiem, ze bardzo to pomaga w oszczędzaniu w firmie.
    Cytuj
  • 18 paź 2013, 9:44
    Zainwestować w marketing
    Cytuj
  • indonezja 26 lis 2013, 12:55
    zdecydowanie reklama jest odpowiedzią uśmiech ale nie tylko tj pisała koleżanka monitorowanie i usprawnianie firmy również - ja od siebie dorzucę że trzeba mieć mądrą i obeznaną księgową która wie co wrzucać w koszta, a co nie - to również są oszczędności i to nie małe uśmiech
    Cytuj
  • 27 lis 2013, 10:56
    Ciąć koszty gdzie się da - ale tez nie kosztem jakości.
    Pomyśleć o odpowiedniej promocji i reklamie. Jak masz stronę www to warto ją pozycjonować.
    A tak to pomyśl jeszcze nad rozszerzeniem oferty, najlepiej by było zapełnić jakąś lukę na rynku przymrużenie oka
    I zawsze rozróżniaj pieniądze firmowe od pieniędzy osobistych!
    Cytuj
  • indonezja 18 gru 2013, 15:32
    Kolega ma racje albo więcej albo drożej a do tego optymalizuj koszty. Ja mam niewiele kosztów więc mój program ogarnia wszystko, ale jesli masz ich dużo to zainwestuj w dobry program do księgowania.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum